Jeżowy Turniej V(ILD) - Pawel największym dzikusem!

Rozumiem! W takim razie pisz tutaj, nie mam dostepu do gry na ten moment.

Jak Rng Wkońcu się unormuję, to zagram w turnieju. Narazie jest porażka dlatego sobie odpuściłem ten turniej. Dziękuje Panu Jeżowi za wyrozumiałość czekam na turniej standard po tym dodatku to wtedy mogę zagrać ostatni turniej :slight_smile:

@Adek, kiedy Ci pasuje?
Jest weekend, więc jestem elastyczny :wink:

Wysłałem Ci zaproszenie na BN - możesz mnie złapać tutaj, albo pisząc bezpośrednio :call_me_hand:

Nie dostalem zapro ale wyslalem do Ciebie :smile:

KrzegoszPL 1-3 Janosik
Z RNG nie wygrasz :smiley:
Zwieńczeniem tej rozgrywki było jak w turze dostałem 5 albo 6 mechów z czego chyba jeden byl 5/6, a drugi 3/6 w 4 turze… (chyba) xD

Aczkolwiek przeciwnik był na poziomie, trochę w to już gram i widziałem , że zagrywał dobrze karty, więc zasłużył sobie na to zwycięstwo. Powodzenia dalej wszystkim i dzięki za dobrą zabawę! Niech wygra najlepszy.

Dzięki również za gre emocji w tych grach na pewno nie brakowało :smiley:

Śmieszna sprawa, ale je też nic nie dostałem… o.O
Między 21-22 będę logować się na kompie i wtedy sprawdzę jeszcze raz :wink:

Adek 3:0 SpookyMulder
Bogowie RNG byli po mojej stronie gdyby nie agresywne zagranie 3 partii z mojej strony byłoby ciężko to wygrać gierki bardzo fajne :wink:

Straciłem cię z listy znajomych. Mam nadzieję że to tylko wypadek, bo wywalenie z premedytacją traktuję jako wystąpienie z turnieju :frowning:

Kiedy moglibyśmy zagrać mecz turniejowy? Dzisiaj rano wysłałem Ci zaproszenie, ale widocznie od tego czasu się nie logowałeś.

Gratulacje dla Adka!
Czasami są takie dni, że choćby stanąć na włosach, to przeciwnik zawsze dobierze idealną kartę.

Mimo wszystko klasa, bo i takie sytuacje trzeba umieć wykończyć :wink:

za 30min wejde. sory ale zlamalem reke ziom

oszukales mnie… nie bylo zaproszenia rano

Xamos 3 - 1 TakCoHalo
Cóż mogę powiedzieć, trafiłem na dobre decki, dość słaby draw, na szczęscie udało mi się zdobyć honorowe zwycięstwo.Powodzenia dalej, Xamos.

Starscream#2703

I jak przyjacielu? Kiedy masz czas?

Wczoraj wróciłem z Poland rock i do dzisiaj boli mnie głowa chciał bym jeszcze przemyśleć swoje decks co powiesz wstępnie na czwartek wieczorem? Wyślij mi zapro

Dzis jest ostatni dzien na rozegranie partii, chyba ze czegos nie zalapalem… :smiley:

Jeśli tak to dzisiaj wieczorem ci pasuje?

Tak! Bede okolo 21, ok?

Pojedynek około godziny 22 mi pasuje