Kamienie runiczne jak zdobyć za darmo bez wydawania realnych pieniędzy

Kto pyta nie błądzi.
Nowa aktualizacja nowa zawartość i nowa waluta czyli kamienie runiczne,które weszły w życie ale jak zdobyć bez wydawania realnych pieniędzy???

Ty zawsze błądzisz… Zmień tekst

2 polubienia

Tą walutą to blizzard sobie strzelił w kolano… A wystarczyła by możliwość kupna za golda bonusu w ustawce a nie łączenie z karnetem.

1 polubienie

Daj mi znać jak poznasz odpowiedź na zadane pytanie. Jak będę za darmo mieć runy to kupię od razu 10 000 pakietów, wszystkie kosmetyki i wszystko inne totalnie za darmo. Daj mi też znać jak się dowiesz jak sobie dopisywać cyferki do konta bankowego bez wpłacania realnej gotówki.

Nie da się tego zdobyć bez wydawania prawdziwych pieniędzy, bo to wirtualna waluta!! ja prdl…

Serio nie da się tego za darmo zdobyć bez wydawania realnych pieniędzy???
Sprawdzałem ceny na mobilnej aż mi się słabo zrobiło.
Prędzej z torbami pójdę niż to wydam.

Możesz zapracować sobię. I zapłacą ci w tych runach :wink:

1 polubienie

W artykule napisali wyraźnie, że nie planują rozdawania tej waluty za darmo. Mam nadzieję jednak, że jeśli nigdy tego nie zrobią, wprowadzą opcję kupowania karnetu do ustawki za golda, ponieważ części osób może zależeć na większym wyborze bohaterów.

Ale wiesz o tym, że ceny się nie zmieniły? nadal wszystko kosztuje tyle samo. Sęk w tym, że nie możesz zapłacić inaczej niż runami. Same runy są cenowo adekwatne do tego co chcesz kupić. Jeśli pozyskasz runy “za darmo” to tak jakbyś ich okradł. Nie ma sposobu pozyskania run inaczej niż przez kupno.

To jest zdzierstwo ze strony Blizzarda chcesz zdobyć runy to płać i płacz zamiast zrobić jakieś zadania by te runy zdobywać a tu nie.
Kolejny grzech ze strony Blizzarda.
Aha i jeszcze jedno czemu mi zniknęło zadania cotygodniowe chciałem je wymienić na inne a tu wygląda tak jakby je zrobił a nie zrobiłem…
W innych moich grach tak nie jest.

Po prostu w niektórych przypadkach nie ma bezpośredniej transakcji.

Dawniej: $$$ → produkt.
Teraz: $$$ → runy → produkt.

Oczywiście są wyjątki, bo nadal za niektóre rzeczy możesz płacić bezpośrednio pieniędzmi.

Myślałem, że gorzej będą szły zakupy tymi runami, wczoraj z ciekawości kupywałem karnet do ustawki nimi nie posiadając żadnej i automatycznie przekierowało do właściwej pozycji z kupnem run, kupiłem i przeskoczyło samo ponownie do karnetu… Ogólnie żadna zmiana, o tyle, że trzeba przeskoczyć jedno okienko więcej i można sobie gromadzić kasiorę w Hsie…

1 polubienie

Ja jestem pozytywnie zdziwiony, bo gdzieś wyczytałem, że XP z Ustawki będzie szło tylko do ścieżki w Ustawce, a tutaj idzie do obu ścieżek. Mam nadzieję, że to nie błąd ani nic tymczasowego.

Nie… Gdzieś była adnotacja w Q&A, że xp z ustawki będzie nabijać też normalną ścieżkę… Bardziej się martwiłem o ilość tego xp, bo wspominali, że “będzie to pewna ilość Xp” więc miałem obawy, że obniżą ilość, ale widzę że nabija się tak samo :slight_smile:

1 polubienie

Fajnie, że dają XP tylko za 4 pierwsze miejsca do ścieżki z Ustawki. Przynajmniej jest poczucie walki. Już widzę tryhard wśród innych graczy, którzy lecą na sprawdzone comba albo murloki na truciznach jak tylko są. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że walka jest tylko gdy ktoś ma tę ścieżkę oraz o zwykłe kosmetyczne rzeczy :smiley: ale jednak.

To zmienia faktu ,że Blizzard uczynił HS jak i ustawkę dla dojenia graczy z hajsu.
Nawet nie tkę tego trybu i nie wiem gdzie zniknęło moje zadanie cotygodniowe na normalnej ścieżce nagród (1500) damage w ustawce miałem zamienić je na na coś innego a tu jakby je wykonał to zadanie mimo, że go nie ruszyłem.
Głupota :rofl:

Nie uczynił, bo HS od dawno był maszynką do dojenia hajsu… Z resztą każda firma o tym myśli wydając grę F2P, ba każda gra wydana przez firmę jest nastawiona na zarabianie… Nigdy za to HS nie był grą P2W,a tryb Ustawki właśnie trochę stał się taki (dziwne, że dopiero teraz, kiedy AB jest już pod dużym wpływem oddziaływania ze strony Microsoftu i całkiem możliwe, że ktoś z tej firmy podsuną im taki pomysł).

Ale jest i tak coraz gorzej.
Ludzie masowo zaczynają już odchodzić co można stwierdzić na podstawie komentarzy pod adresem Blizzarda na oficjalnej stronie .
Tak samo jest z areną gdzie150 gold jak przegrasz
Aż się boję karczemnie bójki w dziczy gdzie na 100 % trzeba zapłacić mnóstwo hajsu by zagrać.
Ostatnio coś takiego zrobili tylko na standardzie.
Nie podoba mi się nowa waluta gdzie trzeba realną kasą zapłacić.
Nie każdy ma tyle hajsu by sobie na to pozwolić.

Liczba graczy jak i zainteresowanie jest w tendencji bocznej już kawał czasu i póla graczy utrzymuje się na podobnym poziomie, a sam HS jest cały czas i będzie przez co najmniej kilka lat najbardziej popularną karcianką.

Arena jest praktycznie od początków HSa i jej założenia nie zmieniły się od początku jej istnienia. jedynie dostępne karty rotują co jakiś czas.

Heroiczne bójki pojawiają się co jakiś czas i to nie pierwszy raz kiedy odbywa się ona w dzikim formacie. Wejściówka będzie kosztować standardowo 1000 golda… Nie jest to coś nowego w HSie.

Gry to nie jest coś co trzeba obowiązkowo kupować… Co to za różnica, że coś jet za walutę wewnątrz gry którą musisz kupić, a tym że coś będzie po prostu za pieniądze… To nie ma żadnej różnicy, bo i tak musisz wydać tyle samo prawdziwych pieniędzy. Waluta jest wprowadzona by uniknąć niektórego prawa w niektórych krajach, gdzie zostaną wprowadzone zakazy kupna lootboxów za pieniądze. Wirtualna waluta to niej coś nowego i wiele gier ją ma: Fifa ma Pointsy, Fortnite ma Vdolce, LOL ma Riotpointsy itd…

Wiadomo ze każda gra jest nastawiona na zysk, jednak mało która firma posiada tak agresywna politykę p2w

Dla przykładu podam np lost ark od amazonu czy Lol od riotu
W obie pozycje można grać na luzie bez wydawania kasy

Teraz porównajmy Hs czy Diablo Immnortal od blizzarda

Mam nadzieje ze w najbliższych latach Unia zakaże takiego p2w w grach i pożegnamy się z blizzardem w europie

Tylko zauważ, że można było wiele HSowi zarzucić i Blizzardowi, ale przez tyle lat nie pojawiły się w żadnej grze elementy P2W (za wyjątkiem sklepu w D3 po premierze). Dziwnym trafem, kiedy Blizzard jest już praktycznie Microsoftu zaczynają się pojawiać takie rzeczy… Rozmowy i pisanie planów co będzie z AB po przejęciu przez Microsoft byly miesiące przed oficjalnym ogłoszeniem tego… Już od jakiegoś czasu Microsoft może po cichu naciskać na AB by wprowadzali zmiany jacy oni każą… Z tego powodu też DI mogło być tak opóźnione, bo przerabiali system monetyzacji na ten “zasugerowany” przez Microsoft…