Karta dająca 9 decków

Witajcie. Straciłem konto gdzie była jedna karta Świstomig Wspaniały która dawała decki Blizzarda .Teraz gdy mam nowe koto nie mogę nigdzie odszukać tej karty,czy jej już nie ma w grze?

Działa normalnie:

Właśnie gram mecz nim i wybrało mi kapłana z zadaniem na agonie. Raczej nie aktualizują tych decków.

To karta z Projektu Hukatomba i mogę ją normalnie odczarować za 1600 pyłu, bo mam złotą.

Czy mogę stworzyć nową kartę? tak. Spróbuj zmienić filtr na dzicz żeby pokazywało Ci wszystkie karty z gry.

Na nowym koncie chyba trzeba coś odblokować, lvl klasy czy cos, nie pamiętam. Na świeżym koncie nie da się stworzyć karty.

Z tego co wyczytałem w necie nowi gracze nie mają do niego dostępu w craftingu do momentu wbicia w trybie rankingowym rangi 10 lub wyższej.

Ale rangi 10 co? Od paru lat jest podział na diament, złoto itd…

Hm… Dobre pytanie. Karta jest sprzed około 6 lat i informacje z neta się przedawniły. Nie pomaga tu też fakt że wiki Hearthstone przestało być aktywnie aktualizowane. :thinking: Próbowałem znaleźć aktualne informacje w innych miejscach, ale wszystkie wydają się być przestarzałe. Gdzieś natrafiłem na wzmiankę sprzed 5 lat że trzeba się wzbić z rangi 50 na 25, więc próg powinien być niski. Stawiając na analogię, spodziewałbym się że wystarczy przebrnąć do brązu. :thinking:

No ale jaka by sytuacja nie była, pewnie niedługo się wyjaśni, bo wypuszczana jest nowa karta świstomiga, która prawdopodobnie będzie oparta na podobnych zasad.

2 polubienia