Kompedium wiedzy (mechanika)

Piszcie chętnie pomogę, a może znać odpowiedzi nie będę i inni się wykażą, zapraszam.

To jak o mechanikę chodzi to ja mam pytanie. Co zrobić jak po wymianie przepustnicy w VW Golf liczba obrotów utrzymuje się zawsze na poziomie 3000?

Polubienia: 15

Trzeba zgolić włosy łonowe i na 2 tygodnie nałożyć szampon…

2 polubienia

Niestety nieśmieszne :neutral_face:

Polubienia: 6

Zgadzam sie, poziom zartu jak w gimnazjum :confused:

2 polubienia

Adaptacja na interfejsie diagnostycznym VAG’a. Jak nie pomoże, będziemy kombinować dalej! Daj znak!

1 polubienie

Lidl to jednak klasa. Na kasie i poza nią… pozdro w ogóle!

3 polubienia

Zabijając sylwane stronnikiem z okrzykiem bojowym powoduje że przejmuje ona tego stronnika po okrzyku czemu tess lub yog jest przejmowany w trakcie a nie po?

1 polubienie

Tak pozdrawiam xd…

Mam pytanie tym razem dotyczące mechaniki w grze. W rolach głównych Mecha’Thun (w skrócie MT) oraz Nadzorczyni z Kopalni, którą grałem w quest druidzie jako kontrę na MT.

Sytuacja nr 1 - przeciwko warlockowi
1.Przeciwnik nie ma kart w talii
2. Zagrywam nadzorczynię
3. Przeciwnik gra MT, krwiopąk i kataklizm
Efekt: Prowokacja 0/3 powoduje że agonia MT nie działa

Sytuacja nr 2 - przeciwko druidowi

  1. Przeciwnik nie ma kart w talii, a ostatnią z ręki którą zagrywa jest MT
  2. Zagrywam nadzorczynię, a następnie zatrute nasiona
    Efekt: po stronie przeciwnika jest prowokacja 0/3 oraz drzewiec 2/2. Mimo wszystko agonia MT aktywuje się i przegrywam.

Ktoś potrafi to wytłumaczyć?

Banalne - kolejność zagrywania kart, to kolejność aktywacji agonii. W pierwszej sytuacji ginie najpierw nadzorczynia, potem mechathun. W drugiej najpierw mechaniczny przedwieczny ginie, więc po stronie przeciwnika nie ma jeszcze prowokacji 0/3.

Podobnie jest z sekretami - ważna ich kolejność zagrania. Jeśli najpierw zagrasz Lustrzany Byt, a potem Wybuchowe runy, a przeciwnik zagra stronnika np. 4/5, to najpierw Lustrzany Byt skopiuje 4/5, a potem Runy zadadzą obrażenia. Gdyby sekrety zagrać na odwrót, to Runy stronnika 4/5 zniszczą, ale Lustrzany Byt się nie aktywuje.

2 polubienia