Kontra na piratów

Zna ktoś jakaś kontrę na piratów w starciach?

Piraci na podwójnych okrzykach bojowych + stronnicy z okrzykiem kosztują 1 mniej

Ten deck jest praktycznie nie do pokonania, nie ważne jak dobry mam deck dochodzę do 5-6 zwycięstw i potem już tylko sami piraci i auto Loose w kilka tur

Na pierwszych grach gdy nie mają swoich okrzyków i mało HP to idzie ich pokonać ale później to już jest niewykonalne

Oczywiście sam jak mam możliwość to gram piratami bo nie wchodzę nigdy poniżej 9 zwycięstw (jeśli oczywiście dostanę okrzyki jako skarby)

Hmm… też gram w Starcia. Nawet często i dodam też, że jak gram quest piratem to trafia mi się podwójny okrzyk bojowy jakby to była normalka. Potem dwie nagrody masz z questa i GG.

Może jako takiej kontry nie widzę, ale wiem co jest naprawdę upierdliwe w tym trybie. Pasywka gdzie co turę pojawia się awanturnik 2/2 z losowym efektem. Nie wiem jak Tobie, ale mi jest wtedy trudno wygrać.

Może warto wziąć coś agresywnego? mój ulubiony bohater na ten dodatek to quest warlock na HP z chochlikami. Całkiem fajnie bije. Może na pirata też byłby dobry.

1 polubienie