Mamy nowy rekord suma zwycięstw z pojedynków i areny 23,226 (Wolfik29 - osiągnął nową rangę wymiatacza HS ) ktoś go przebije?

Witajcie,
Nie wiem czy jest lub był już taki temat ale szukam największego wyjadacza z forum pod względem łącznej sumy zwycięstw w HS. Jeśli Wasza łączna suma zwycięstw przekracza 10k proszę pisać i obok mniej więcej w ile czasu zapracowaliście na taki wynik?:slight_smile: go!

12.568 wygranych gier.
3437 wygranych aren.

Gram od samego początku, w czasach gdy na ladderze grały jeszcze takie twory jak handlocki/shockadiny/ramp druidzi/midrange shamani itp.

Eh, piękne czasy! <3

Oh! I ten turniejowy “Giant Paladin” od strifeCro w którym się zakochałem! ^^

2 polubienia

Na starym forum sam zakładałem przynajmniej 2 podobne tematy. Z tego co pamiętam jeden bym ze skrinami z kłest loga.

Łiny moje ~ 13070
Arenowe łiny ~ 370

Gram od połowy sierpnia 2015 (pomiędzy Górą a TGT).

2 polubienia

A czy przypadkiem nie wygrywa tutaj kolega Viran, mając większą sumę zwycięstw w pvp/arenach? Jeśli chodzi ci wyłącznie o pojedynki, mógłbyś wyrazić się jaśniej!

Sam nie będę się chwalił dokładną liczbą, bo gram niecałe 3 lata (od frozen trona) i niedawno przekroczyłem 5k w plej modzie. Za to zaliczyłem kilkanaście udanych wspinaczek do legendy :wink:
Natomiast Mazur był niegdyś moim mentorem, dzięki któremu 2 lata temu przekroczyłem magiczną rangę 20.

4 polubienia

5300 zwyciestw na rankingu i 41 zwyciestw na arenie :slight_smile:

PS. Mazur to herfstołnowy no-life, a nie da sie pokonać tego, KTO nie ma zycia* :smiley:
*parafraza cytatu zaczerpnietego od jutubowego twórcy Quaz09

4 polubienia

13990 zwycięstw na rankingu
2093 zwycięstw na arenie
Start w październiku 2015r.

Ale, że od razu no-life? To tylko 10 winów dziennie :smiley:

3 polubienia

10969
844 arena
Od gobliny i gnomy
Tylko własne talie top decki odpadają ma być skuteczne ale ciekawe i nietypowo nie dał bym rady joż w to klepać

3 polubienia

18334 wygranych gier
4892 wygranych aren
Gram od zamkniętej bety.

Polubienia: 6

Gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla Wolfa za imponujący wynik :muscle: :facepunch:

@Zbyniu, ja byłem Twoim mentorem? Toć ja do tej pory siedzę na 21 randze, ale dowcip doceniam! :rofl:

@Sanrajs, dobry cytat choć powinno być: “…tego, KTO nie ma życia!” Idealnie do mnie pasuje. Fenks men :sunglasses:

4 polubienia

Siema nie wiem ile gram i od kiedy .Nie gram aren mam 19634 winy i 114 arena

4 polubienia

9833 zwycięstw w pojedynku i 1471 na arenie :slight_smile:

2 polubienia

Mamy nowy rekordzik… Mirek rulless:)

Hmm dziwne, moja łączna suma zwycięstw 23,226
Pana Mirka łączna suma zwycięstw 19,748
Zaprawdę, naprawdę dziwne :face_with_monocle:

2 polubienia

Wolfik ma rację jest najlepszy .Gram nie id bety a chyba od naxramaxa bo go mam

3 polubienia

Auto tematu miał na myśli łączną sumę zwycięstw w trybie pojedynku a nie na arenie ale muszę edytować w związku z tym zwycięstwa z areny również powinny się liczyć. Poprawione!

2 polubienia

TAK!! Masz rację Panie Kochany :smiley: juz poprawiam!

Pan Wilczek pozamiatał! Gramy od początku, a mimo to przebiłeś mnie dwukrotnie!
Moje przerwy półroczne wychodzą w tym momencie, jednak wydaje mi się że nawet jak bym grał cały czas, i tak nie dogonił bym tego wyniku!(Zważywszy na moje lubowanie się w długich partiach) ^^

Jeśli mogę spytać, ile portretów za 1000+ posiadasz?

2 polubienia

Nie licząc DH, brakuję mi 3 u Woja jakieś 340 jeszcze do wygrania pozostało, u Maga z 68, u Lowcy 97. Pozostałe mam, u Łotra nawet 1620, Czarno 1534, Kapłan 1599, jak wyjdą nowe portrety za 1500 wygranych na rankingu to 3 już mam.

2 polubienia

O proszę! Piękny wynik! Nie licząc DH brakuje mi 2, hunter(780) i priest(791), reszta ozłocona 1000+. Za 1500 wygranych wyjdzie 2 (Warlock,Warrior), a nawet jak by wyszedł portret za 3000winów to warlock się złapie(Za czasów rękalocka się nazbierało) ^^

1 polubienie

Wolfik29 ile czasu dziennie grasz w HS? grasz dopóki nie zdobędziesz limitu golda 100?