Minuta ciszy dla Dzikiego formatu

Mnie to przeraża,aż się prosi o nerfy niektórych questach,żeby spowolnić gracza i efekty zagrań.

Co ma bug z cthunem do questow?

Nic, ale dla niego to obecnie nadrzędny temat, bo o Księdze Najemników nie może pisać obecnie, skoro dopiero co dodali nowego najemnika :rofl: :smirk:

Polubienia: 8

Ależ może. Chyba, że po prostu jeszcze nie zagrał, żeby stwierdzić czy będzie narzekał na powtarzalność czy zbyt wysoki poziom trudności. :joy:

Polubienia: 7

Wywaliście wilka z lasu panowie, czytam co o mnie piszecie dla waszej wiadomości oznajwam,że Tamsin jako czarnoksiężnik nie jestem zainteresowany księgą Najemników.
Tak samo jak kupić samochód za drogi hajst by zobaczyć identyczny ciut tani hajst.
Mam nadzieję,że Blizzard odpuści nowe księgi w kolejnym roku.
Najlepsze przygody są,będą i pozostaną z roku Smoka,gdzie HP bossa jest bardzo niskie by stopniowo rosło.Tego brakuje w tych księgach.

ledwo to przeczytałem, ale lepiej dalej marudzić, niż poprawne napisać, ale co ja się tam znam

1 polubienie

Ja tam lubię jego posty :slight_smile:

A mi się wydaje,że zrobił się lekki offtop na mój temat,Temat brzmi “Minuta ciszy dla Dzikiego formatu”
Bo administracja się przyczepi.

ja też, ale jednak trochę to boli :upside_down_face:

Dyskusje z Poityrem to strata czasu…

1 polubienie

Warlock jest irytujący, ten quest jest zbyt łatwy do wykonania…
Z resztą nie mam problemów, chociaż, prawdę mówiąc, jest to dość słaby dodatek…

Even Warlock gnoi Quest Warlocka, polecam całym serduchem! :slight_smile:

Na quest locka wystarczy tax palek, ale musimy poczekać trochę na te nerfy, bo w standardzie też nie jest za wesoło. Lock spami dużymi jednostkami często za free i je wskrzesza, mag z łatwością robi questa i później otk (wręcz skończony kretyn może tym grać i wygrać, taki to prosty deck i skuteczny, poza walkami na aggro), a u szamana najbardziej niezbalansowany jest oczywiście kwiatek, dodatkowa mana szczególnie za free to zawsze zły pomysł.

Witam
Stwierdziłem że gra do 4 tury mnie nie bawi i przestałem grać w tego gniota.
Gram od gobliny i gnomy i całą dziką kolekcję mogę sobie powiesić jako trofeum na ścianie obok karcianki WarCry … O nie to wersja cyfrowa
Powodzenia nie polecam tej gry :-1::-1::-1::-1::-1::poop::poop::poop: