Nadeszły Zaduszniki!

Nadeszły Zaduszniki!

Najstraszliwsze wydarzenie roku powraca!

Wyświetl cały artykuł

Jeeej zaduszniki! Gdzie można wpłacić guldany?

Zaduszniki jak co roku na Halloween coś czuję,że Blizzard niedługo ogłosi miniset bo według moich obliczeń czas przejść do 3 fazy roku gryfa

Coś czuję że nawet ogłosi to dwa razy…

4 polubienia

Aleś Ty mi Blizzard teraz zaimponował z tym darmowym skinem… Jeszcze jakby był 2x XP jak za dawnych czasów to w ogóle by było cacy, no ale nie można mieć wszystkiego… Miałem brać bundla ze skinami, ale skoro najlepszy jest za darmo to daje sobie spokój (szkoda aby, że moja kolekcja skinów do maga nie będzie już pełna…), a saldo z Bnetu pójdzie na co innego :slight_smile:

To “Last Hero Standing” albo “King of the hill” jak kto woli to mi się podoba w Ustawce jako Diablo :slight_smile: jestem ciekaw jak te walki będą wyglądały, bo będziesz musiał grać przeciwko innym co 4 tury.

1 polubienie

Skin spoko
Szkoda tylko że nie dodali eventów z poprzednich lat
-na arenie mamy jedną wygrana na start
-za zadania dostajemy pył
-dwa razy więcej golda za zadania

Zamiast golda mogliby podwoić expa z zadań i ewentualnie dodać jakieś niewielkie ilości pyłu

2 polubienia

Ejjj nie miało być legendarne zadania czy jak aktualizacja jak wejdzie?

Wiadomo kiedy na androida będzie dostępna mini seria

Na pc było 18:00 ponieważ była zmiana czasu z letniego na zimowego

Drugi questchain “Do widzenia i dobranoc” nie działa, więc do widzenia i dobranoc! :poop:

U mnie zadziałało. Bójka rozegrana - na przegranej zalicza, Starcia trzy rozegrane, akurat miałem same wygrane, więc nie wiem, jak u przegranych. Ostatnie zadanie nie zaliczało na trybie dowolnym, ale na rankingu. Pewnie znów Small Indie Company nie ogarnęło, że nie każdy chce grać ranking jedną z kilu wybranych przez nich klas.

Grałem na rankingu, ale może przed północą jakiś hotfix wjechał :upside_down_face:

Nie było nic o 18.00. Aktualizacja była o 19.00.

Niestety nie obyło się bez błędów. Nowe osiągnięcia pod miniset albo się wcale nie robią albo graficznie nic nie widać. A szkoda, bo się za nie zabrałem.

Jedynie co mi się wbiło to karty pod kolekcję.

EDIT: dobra, coś tam się z osiągnięciami ruszyło. Prawdopodobnie w tym konkretnym przypadku osiągnięcie trzeba robić dedykowanym bohaterem a nie tym kim się chce.

1 polubienie

Chłopie była zmiana czasu z letniego na zimowy i wszystkie aplikacje z HS na czele zmieniają czas Dzisiejsza Karczemna bójka będzie o 19:00, a nie 20:00

U mnie nawet na rankingu nie działało, ale zresetowałem grę i zaczęło wszystko działać, zarówno na rankingu i zwyczajnych potyczkach :slight_smile:

Ogólnie miłe zaskoczenie z tymi nowymi monetkami i diamentową Jandice :slight_smile:

1 polubienie

Chłopie, kup sobie komputer, bo aktualizacja była o 19.00 a nie o 18.00! :face_with_raised_eyebrow: typ kłóci się ze mną jak wczoraj grałem w HS i o 18.15 / 18.30 aż do 19.00 kompletnie nie było żadnej aktualizacji. Dopiero o 19.01 zaczęła się gra aktualizować. Ale Shangthusng8 oczywiście wie lepiej kiedy wystartowała aktualizacja. Szkoda gadać. Emotka Facepalm by tutaj pasowała.

To zrób pewien eksperyment Jeżeli karczemna bójka rozpocznę się o 19:00 to wiesz,że to jest czas zimowy.
Dla twojej wiedz nigdy nie instaluje aktualizacji dopóki nie wyjdzie na android się już raz tak zrobiłem.
P.S
Znalazłem nowego buga uczeń z wymiany się zacina

Z Tobą rozmowa wygląda trochę w ten sposób: jest godzina 16.00, patrzę za okno i widzę słońce. Ty przychodzisz i mówisz: nie, nie widzisz słońca. Słońce będzie o godzinie 23.00, bo zmiana czasu. Na co ja odpowiadam, że przecież widzę, że jest. A Ty dalej swoje, że nie. Słońce jest o 23.00, bo zmiana czasu. A tak w ogóle to nie patrzyłem dzisiaj za okno, ale jestem przekonany, że jest o 23.00.

Wiem o co chodzi ze zmianą czasu, ale być może jestem jakiś głupi albo ślepy, że wczoraj o 19.00 mi się gra zaktualizowała i ani minuty wcześniej. Może przytoczone słońce nie istnieje przed moimi oczami pomimo, że je widzę. Tylko pamiętaj, że istnieje coś takiego jak europejski oddział Blizzarda i oni wiedzą o zmianie czasu, więc dostosowali wydawanie patchy pod nowy czas :+1: pozdrawiam i miłej gry życzę :wink: