Najemnicy - i jakie opinie ? :)

No właśnie nie ma żadnego kapłana z umiejętnością wskrzeszania Xyrella ma zdolność zabierania punktów ataku i jest mi potrzebna a swoją drogą od kiedy Tyrande gra jako Łowca ? Przecież VW normalnych meczach figuruje jako kapłan

Dla mnie Tyrande zawsze będzie łowca
20 lat temu jak zrobili Warcrafta 3 to Tyrande była bohaterem który kojarzył się z łowca i nie miała nic wspólnego z kapłanem

1 polubienie

Generalnie to nuda i nie zamierzam na to poświęcać czasu

1 polubienie

To możecie się też nie wypowiadać skoro nie macie nic ciekawego do dodania do tematu.

Chyba mam prawo wyrazić opinię skoro takie pytanie jest w temacie XD? To, że mi się nie podoba nie znaczy, że nie mogę tego napisać LOL

3 polubienia

Jednym słowem ten tryb to śmieć. Rozegrałem, aby mi się nie świeciła “nowość” na ekranie. Ten tryb, to marnowanie czasu, a żeby miał jakikolwiek sens, musiałby być oddzielną grą, poza Hearthstone. Nie zamierzam na to wydawać, ani waluty z gry, ani tym bardziej realnej gotówki. Jedyna “nowość” to fakt, że mamy wybór ścieżki, ale poza tym, to jest to połączenie motywu z Koboldów oraz Ustawki, z dodatkowym farmieniem portretów oraz najemników do drużyny.

2 polubienia

Kolego w Wow nie grałem przez 20 lat więc nie wiem kto jaką klasą był przed HS.

Ja nie mówię o Wowie tylko o Warcraft 3 który każdy fan Blizzarda powinien znać :slight_smile:

Możliwe że nie grałeś bo jesteś za młody :slight_smile:

2 polubienia

World of Warcraft 3 nie grałem nie miałem dobrego sprzętu nie przedałem wtedy za MMO RPG,dopieo za sprawą HS polubiłem tą karciarkę.
Nawet film o Wowie w kinach był.

Warcraft 3 był strategią czasu rzeczywistego. W niej Tyrande była kapłanką księżyca, która standardowo strzelała z łuku, ale prócz tego rozrzucała po planszy zwiadowcze sowy, wzmacniała strzały magią, dawała premię do obrażeń wszystkim strzelcom, a jak wbiła wysoki poziom to miotała w przeciwników gwiazdami z niebios.

Formalnie była kapłanką, ale w praktyce skillset był mieszanką umiejętności typowych dla łowcy i druida.

3 polubienia

No tak zgadzam się ale w HS są bohaterami dwuklasowi, już drugi dodatek z roku smoka przedstawili Odkrywcy.
Sądzę,że Tyrande może być bohaterem dwuklasowym w Warcrafie 3 prezentuje się jako Łowca a w HS figuruje jako Kapłan i często towarzyszy Malfurionowi.

Może być. Bez wydawania zł lub golda daleko się nie zajdzie.
Więc raczej nie będe grał.

Jejku jaram się ten trybem jak jakieś 8 letnie dziecko,które ma dostać cukierka, a co się stanie jeżeli zdobędziemy wszystkie kart najemników?

Blizzard już o tym pomyślał. W następnych aktualizacjach na 100% pojawią się kolejni mocniejsi najemnicy, przy których obecni będą wyglądać jak dzieci z przedszkola. Tak to działa w tego typu grach - nieskończony grind. Dlatego ja wysiadam z tego wagonika już na początku, lepiej pograć w jakiegoś prawdziwego rpga w tym czasie. Inną kwestią jest to, że tryb choć ma potencjał to jest zrobiony po Blizzardowej taniości. Mamy 2021 rok, a stać ich jedynie na stukające się portrety. Najemnicy tylko tracą na tym, że są częścią Hearthston’a, to powinna być gra w pełnym 3D imo.

2 polubienia

Ja myślę,że na pewno coś dodadzą mnie nadal zastanawia co wielka tajemnica chowa się w 3 fazie roku Gryfa.
Rok Gryfa to rok Najemników.

Tryb rewelka, wreszcie coś nowego gdzie trzeba pomyśleć, skład na konkretne zlecenia zmieniać. Takie typowe elementy rpg dodali, oczywiście w umiarkowanych dozach, bo w takie typowe rpg-i to się czasami po kilkanaście godz na dobę wymiata. Dlatego wolę tutaj najemników, zrobi się zadanka i jest spokój, nie ma przymusu żeby więcej expić.
Widzę inspiracje dawnymi grami, podobne trochę do czegoś co wiele lat temu grałem, tylko tam szło to wolniej bo jak się bohatera na zadanie wysłało to czasami trwało to 2-3 dni. Tutaj na szczęście to przyspieszyli, ale też nie przegięli żeby non-stop siedzieć. To chyba było dawne Path to Pelantas, albo coś w tych klimatach.

  1. Optymistyczna wersja: informacja o wyłączeniu serwerów.
  2. Pesymistyczna wersja: informacja o przeniesieniu nacisku na turnieje wyłącznie w Azji.
1 polubienie

Coś tobie nie pasuje w HS?to nie graj proste.

Jak nie pasuje odpowiedź, to nie spam głupimi pytaniami. Nie minie tydzień od premiery trybu, kolejnego bohatera, aktualizacji Ustawki, czy wejścia innego patcha, a już pytasz co będzie następne oraz kiedy?

Poza tym, nie mam obowiązku chwalenia firmy, która z każdym patchem więcej psuje, niż naprawia, a dodatkowo dodaje tryby, które nie mają nic związanego z grą karcianą, czy samym Hearthstone.

3 polubienia

O ile się nie mylę kolego to Blizzard stworzył Warcrafa przed HS taki MMORPG Kumasz?
Więc nie strasz o zamykaniu serwerów.Tryb Najemników to idealny RPG na podstawie Warcrafa mi to nie przeszkadza czy to karcianka czy RPG i tu i tam dobrze się bawię a ten tryb jest zajebisty o wiele lepszy od tego gniota ustawek czy niewypału czyli starcia bo składasz pasjansa w starciach używając kart tylko ze Standardu słabe to.
Nim się nie obejrzysz a już zobaczysz info o zadusznikach w HS a kilka dni później info o nowej mini serii.
Zadowolony? bo ja tak