"Nie możemy znaleźć tego konta blizzard."

Witam, od wczoraj 19.05.2020 zostałem wylogowany z gry, i od tamtej pory gdy próbuję się zalogować wyskakuje mi taka oto wiadomość, nie wiem o co chodzi, stworzyłem nowe konto żeby zobaczyć czy będę się mógł zalogować i tu nie mam problemu, mój battle tag głównego konta na które nie mogę się zalogować to LekkiTygrys#23131 adres e-mail karol_kwinta1@wp.pl proszę o pomoc, jeśli będą potrzebne jakieś inne dane to pytać.

Chciałem jeszcze dodać że chyba ktoś włamał mi się na konto tylko nie wiem jak można było to zrobić, wygląda tak że dostał się do emaila, bo widzę że mam dużo wiadomości usuniętych, patrząc po datach maili tak mi się wydaje. Nie wiedziałem że tak łatwo można komuś usunąć konto (na to mi to wygląda) :frowning:

udało mi się zalogować za pomocą numeru telefonu, z ustawieniach znalazłem kogoś email zamiast mojego “meyerchristopherkfmf@mail.com” proszę o pomoc!!!

[nie mój email](http:// prntscr. com/ sknjx7)

Udało mi się zmienić mail, nie wiem jak ale ogarnąłem prntscr. com/ sknylm) i dodałem authenticator app

Hej LekkiTygrys. Twoje konto powinno już być bezpieczne, ale jeśli wciąż masz jakiekolwiek problemy z logowaniem - skontaktuj się z nami bezpośrednio, a pomożemy Ci w wyjaśnieniu sprawy!

Już wszystko dobrze, dzięki za zainteresowanie!

Czy mógł by mi ktoś pomóc mam ten sam problem battletag Szo#21711 mój gmail także został zmieniony proszę o pomoc

Cześć!
Widzę, że i Twoje konto jest już zabezpieczone :slight_smile: Miłego grania!

Witam , mam ten sam problem , nie można znaleźć mojego konta blizzard ,
e-mail głównego konta to dawidek2909j@o2.pl battle tag - Jarohh#2436 proszę o pomoc.

Witaj, proszę zgłoś się do nas pomożemy odzyskać konto :slight_smile:

Witam,wczoraj 19.12.2020 w godzinach miedzy 10 a 11 grałem normalnie po wylogowaniu wróciłem do swoich obowiązków.Wieczorem próbowałem się zalogować do gry[oczywiście mi się nie udało]wszedłem na konto battle.net i próbowałem się zalogować,po kilku próbach wszedłem na konto Gmail i przeczytałem wiadomość od was [Poniżej przesyłam plik od was jaki otrzymałem] mój battle tag głównego konta na które nie mogę się zalogować to barabasz41#2915 adres e-mail *********** l proszę o pomoc, jeśli będą potrzebne jakieś inne dane to pytać.Na stronie battle .net jestem zalogowany jako Ewa Kawka a w grze gram od 16 sezonu .Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia. PS:Dziękuję.

Dziekuje z całego serca za pomoc w odzyskaniu konta

Mam podobny problem , moje konto zni kło , założyłem nowe ,ale chciałbym odzyskać stare battletag zaczynał się: brzylases…

Nie czekaj, tylko wyślij do nas zgłoszenie, to pomożemy odszukać właściwe konto :slight_smile:

Witam. Dzisiaj 29.03.2022 zostało mi ukradzione konto battle net… Jego podstawowy email to asghalor@vp.pl, nie mam pojęcia na jaki mógł zostać zmieniony. battle tag to OdIN z tego co pamiętam Wiadomość, która wyskakuje mi przy logowaniu to, że mój adres email został zmieniony. BŁAGAM O SZYBKĄ POMOC

Witam. Dzisiaj 04.04.2022 próbowałem się zalogować na konto i wyskakuje informacja, że pod tym emailem nie można odnaleźć konta, a miałem na nim grę Overwatch bo znalazłem stare wiadomości na emailu p.przewoda@interia.pl. Nie zmieniałem maila na pewno w tym czasie. Tag konta JohnyTsunami#2600. Proszę o pomoc w odzyskaniu konta.

Witam mam takie pytanie jak chciałem się zalogować przez g - mail. To miałem do wyboru zaloguj się na istniejące już konto bądź mino to kontynuuj i teraz pojawia się moje pytanie. Czy można sobie napisać adres e-mail tworząc nowe konto. Instalowałem diablo immortal na telefonie i nie jestem pewien czy nie usunąłem sobie niechcący konta z diablo 3