Nie mogę się zalogować Samsung a70 Android 10

No to będę kolejnym. Chciałem wrócić do gry po pewnym czasie. Zainstalowałem aplikację. Klikam karczmarzowi, aby przeniósł mnie do logowania na stare konto. Pojawiają sie drzwi od karczmy i buum… Magiczne skrzaty robią melenż od kilku dni.

Problem trwa już prawie miesiąc, brak możliwości gry. Prośba o informację kiedy mozna spodziewać się naprawy problemu.

Ciekawe czy ktos sie za to wezmie bo mam to samo po aktualizacji na android 10. Galaxy a70

Cześć!

Źródło problemu zostało już namierzone i trwają pracę nad rozwiązaniem. Jest aktualizacja w wątku zbiorczym na naszym forum US:

Jeśli macie taką możliwość i chwilę czasu, możecie pomóc dosyłając logi ze swoich urządzeń. W linku powyżej znajdują się instrukcje jak i gdzie wysłać logi.

Dziękujemy za waszą cierpliwość podczas gry nasi deweloperzy pracują nad rozwiązaniem tego problemu!

Witam. Również jestem posiadaczem Samsunga A70 i po aktualizacji do android 10 wywala błąd przy próbie logowania. Walczylem (jak chyba większość graczy), żeby sobie zagrać no i w końcu się udało :slight_smile: . U mnie działa za każdym razem, więc się podzielę: przy próbie włączenia gry gdy drzwi karczmy pojawia się na ekranie, po mniej więcej 3 sekundach blokuje telefon, po czym odblokowuje i gra wchodzi jak dawniej. Możecie spróbować, może u Was też da radę. Pozdro

Dodam jeszcze, że przed włączeniem czyszcze pamięć cache gry

To jak w koncu? 20 kwietnia blizzard daje wiadomosc ze trwaja prace nad tym problemem a dzis mijaja rowno 2 tygodnie. Cos tsm u was nie gra? Jakies nowe newsy?