Nie mogę zmienić jakiegokolwiek zadania

Jak w temacie, od wprowadzenia nowego systemu ani razu nie zmieniałem zadań tylko je robiłem.
Dziś dostałem tygodniowe zadanie wymagające 4 wygranych na arenach a ja w arenę nigdy więcej już nie zamierzam grać.
W jaki sposób mogę zamienić/usunąć to idiotyczne zadanie.
P.S. Zadania zawsze dawały złoto za wykonanie a to wymusza abym zapłacił za PRÓBĘ wykonania zadania co często nie uda się za pierwszym razem…

A co powiesz na jeszcze większy scam? Wczoraj zrealizowałem 2 zadania tygodniowe, zostało mi jedno i pisało w pozostałych dwóch slotach, że za 1 godzinę będą nowe zadania. Dzisiaj wchodzę i na obu tych slotach widzę “nowe zadania za 7 dni”.

1 polubienie

To masz nawet większego pecha niż ja…

Po przeczytaniu wpisu Poiytra, mam dziwne wrażenie, że ten cały nowy system to najgorsze rng tej produkcji Activision Blizzard.

Wychodzi na to, że możemy sobie czekać na support do śmierci:

System wysyłania Żądań Pomocy ma problemy techniczne. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Usługi oddzwaniania/Czatu na żywo lub spróbuj ponownie później. Przepraszamy za niedogodności. Prosimy śledzić nasz kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania najnowszych informacji w tej sprawie.

Niezłe tłumaczenie, nawet support potrafią zepsuć :rofl:

1 polubienie

Zamiast pisać na jakiś saport proponuję wejść na outofcards. Tam info o fixie tego problemu jest…

Taki fix zapodali, że teraz ja nie dostałem zadań tygodniowych, rynce opadajo…