Nowe nerfy Bugzarda

Właśnie po aktualizacji zobaczyłem nowe nerfy.
Jedyne co mi przychodzi na myśl to, że w Bugzardzie pracują sami debile!!!
Te nerfy kompletnie nie rozwiązują aktualnych problemów z metagame tylko wręcz je powiększają…
Prawdopodobnie za tydzień to dotrze do tych debili i zrobią kolejne nerfy (pewnie jeszcze gorsze)…

Polubienia: 8

Nie żebym bronił Blizzarda, bo moim zdaniem również za słabe są te nerfy DH i więcej kart zasługuje na znerfienie, ale nie ma co oceniać skuteczności nerfów po godzinie gry.

Ogólnie tak oceniam nerfy:

  • Altruis the Outcast - fajnie, że jest to trudniejsze do zagrania, opóźni to likwidację naszego stołu o turę, ale nadal bardzo łatwo go “uruchomić”.

  • Battlefiend - Nerf zasłużony, ale w dalszym ciągu będzie wchodził na stół i z końcem tury będzie miał statystyki 2/2… Za 1 many (bo i tak będziemy atakować bohaterem) statystyki 2/2 + tribe + umiejętność to moim zdaniem za dużo bajerów jak na jedną, tanią kartę.

  • Glaivebound Adept - Nerf, a jakby go nie było, karta dla mnie powinna kosztować 6 many.

Co do DH są nerfy, ale jakieś takie nijakie… Opóźnienie jednej karty o turę, dzięki, której rozwalamy inne aggro decki może się nie zdać, bo w dalszym ciągu będzimy rozwalać najgorsze zagrożenie czyli właśnie inne aggro decki. Bardziej bym widział nerfy w stosunku Twin Slice czy Crimson Sigil Runner czy Metamorphosis.

3 polubienia

bardzo dobry ruch blizarda decki byly zbyt op

Zrobili niby NERF dla dh ale ściema! :poop:

2 polubienia

Moja opinia o każdym nerfie, perspektywa dziczy:
-Kael’thas: Nie widziałem zbyt wielkiego problemu z tą kartą.
Na wildzie nie widać go nigdzie poza jade druidem gdzie co prawda build całej talii zmienił się żeby wykorzystać jego potencjał ale zmiana kosztu nic nie zmieni. Możliwe że ludzie spróbują grać barnesa żeby go wyciągać już w 5 turze bo były takie eksperymenty ale wątpię by tym razem się akurat sprawdziło
-albatros: będzie grany ponieważ kontruje highlander decki. Karta która nie dość że kontrowała kilka talii to nie spowalniała twojej przez statystyki 4\3 za 3 rzeczywiście zasługiwała na lekkie zmiany w koszcie.
-frenzied felwind: Większa podatność na removal jednak to dalej darmowe statystyki więc tam gdzie grała będzie grałą ciągle.
-Altruis: Ciekawy przypadek, spotkałem się z ludźmi narzekającymi że to tak naprawdę buff bo przez 4 ataku priest nie niszczy go zaklęciami. Problem w tym że ta karta ni wnosi prawie nic w grze na kapłana i jest jedynie zmorą aggro i tempo decków. Opóźnienie czyszczenia całego stołu o jedną turę w grze na np. mech huntera może znaczyć całkiem sporo ponieważ talia ta bez odpowiedzi często potrafi zabić w 4 turze. I ta zmiana może zabić odd dh
-battlefiend: Sprawiedliwa zmiana, nic do krytykowania.
-glaivebound adept: W sumie wolał bym zwiększenie kosztu skoro odd dh już nie żyje.
-pakt: xDDDDDDDD na więcej mnie nie stać. Przepraszam
-bloodboom: darkest hour warlock może już nie być grywalny, a mechathun lock porzuci tą kartę na rzecz podwójnego obniżenia kosztu mechthuna i kataklizmu za pomocą thaurisana+Drakkari enchanter. Myślę że talii może to wyjść na dobre (nie żebym tego chciał).
-quest maga: Nerf nie zabija talii ale osłabia ja na tyle wyraźnie że boję się dominacji highlander priesta którego mag kontruje.
Ostatecznie nie wiem co myśleć o tych wszystkich nerfach.
Obawiam się powrotu kilku talii, choć wiem że trochę na wyrost.
Dziękuje za czytanie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

2 polubienia

Powodzenia :rofl:
Keltas plus Dorian pozdrawiają!
To pisałem ja…
Hemet

2 polubienia

Masz rację zapomniałem że to combo tez istnieje. A sprawdza się w miarę? Nie grałem na to ani razu więc się pytam

Nerf na Albatrossa w dziczy to głównie to, że wypada z puli odd-decków ^

  • ogólnie 4/3 w 3 turze i tak było dość ok jak na “tech” kartę

Bardzo dobrze się sprawdza.

Większość osób dobrze wie, że Ci debile nie potrafią zrobić dobrych nerfów.
2x były już nerfy i gówno to dało. Bo trzeba na sam początek zrobić op karty by ludzie nakupili pakietów, a później kretyni nie wiedzą jak to zoptymalizować.

2 polubienia

loool? dh mozna bardzo latwo skontrowac prawie kazda klasa, trzeba tylko umiec grac i miec dobra reke. Za to rouga powinni znerfic i to mocno, ma mega draw i ma odpowiedz praktycznie na wszytko…

szyszon głupoty piszesz i tyle , wygrać z DH to poprostu jakiś cud , a jako dowód to fakt że można już spotkać złote portrety tej klasy !

2 polubienia

DH to totalna pomyłka, która pokazuje ogrom niekompetencji debilnych developerów HS…
Jako jedyna klasa ma zdolność za 1 mana co niesamowicie ułatwia optymalne wykorzystanie mana w każdej turze a niektóre karty DH to pokaz totalnego debilizmu kretyńskich developerów…

3 polubienia