Nowy dodatek i rozpoczęcie roku smoka

Ten z logowania na IOS, nazywał się ‘Malto’ (postać starszego czarodzieja z krótkich filmików promocyjnych).

Wracając do nowego ficzera’ teraz czekam na inne ułożenie talii na stole aby w pełni podziwiać fajne rewersy

3 polubienia

Poczucie humoru jak najbardziej doceniam, jednak 1.4 niestety już za nami… Spóźniliście się Towarzyszu!

1 polubienie

A jednak będą darmowe pakiety za Daily może mi ktoś przypomnieć jak wygląda częstotliwość takich zadań i czy dostaje sie tylko pakiet czy pakiet i golda i przy okazji o ile mnie pamięć nie myli podczas premiery Rozroby Rastakana dostaliśmy 6 paczek teraz będzie tak samo czy jednak nie za bardzo :slight_smile:

1 polubienie

Adek:
Nic nie wiadomo, Blizzard nie podał żadnych szczegółów. Jedynie wiemy, że będzie to miało formę zadań legendarnych, czyli zapychanie dzienników zadań… Do tej pory te zadania dawały tylko pakiety, więc nie spodziewałbym się, żeby tym razem było inaczej.

Jedyne co Blizzard zaznaczył, że te legendarne zadania będą w nagrodę dawały pakiety Wyjścia z Cienia oraz inne pakiety Roku Smoka, czyli pewnie tu chodzi o pakiety że Standardu, zatem może Wiedźmi Las, Hukatomba i Rozróba.

1 polubienie

Free leganda + rewersy nie wystarczą?

Biorąc pod uwagę fakt, że HS stworzylo kilkuosobowe Team5 i oparło grę o bardzo prosty silnik to faktycznie budżet musiał być przeogromny Kappa. W promocję kasę ładują tu się zgodzę.
Jakość wykonania to nie są ładne rysunki i efekty. Jakość wykonania to poprawne działanie programu, a tu akurat jakość zawodzi, na dzień dzisiejszy jest nie najgorzej, ale ileż to bugów utrudniających grę w historii hs było - od zawisającej karty przy dc, przez szarżę z okrzykiem bojowym po którym nie można było zaatakować, pierdyliard źle wyświetlanych animacji, kolejności triggerowania poszczególnych efektów, niespójne opisy kart etc. a o balansie to nawet nie wspominaj, bo w miare zbalansowana ta gra to jest może od pół roku, nie wspominając ile lat trzeba było czekać na nerf takich kart jak divine favor, także akość mocno przecientna.
Co do sprzedaży to akurat w to się nie zgłębiałem, ale nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej wiedzy, żeby wiedzieć, że wśród karcianek dominuje, w świecie gier, podejrzewam, że mocno przeciętnie.
Porównywanie HS do jednego tytułu to mało sprytna próba manipulacji, pierwszy z brzegu tytuł - fifa19 - 200zł - przynajmniej rok grania, tekken7 - w dniu premiery chyba 270zł - 4 lata grania na dzień dzisiejszy, ziomuś to że wtopiłeś w jakieś Sekiro nie znaczy, że HS jest nie wiadomo jak dobrą grą, owszem jest najchętniej graną karcianką, ale na rynku gier daleko jej do czołówki

3 polubienia

Biorąc pod uwagę fakt że przez ostatnie kilka dodatków blizzard był bardziej skory do rozdawania paczek za free ? Nie nie starcza jeśli chodzi o mnie a ja jestem wymagającym graczem blizzardowi pieniążki się nie zgadzają i kombinują jak tu wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy którzy lubia wydawać hajs nie powiem ja też sporo wydałem na hearthstone ale wydawanie kasy na preorder jest nie dla mnie bez urazy oczywiście dla graczy którzy to zrobili dla mnie jest to po prostu śmieszne chociaż rozumiem że niektórzy nie mają czasu farmic golda a przy hsie trzyma ich jedynie sentyment chociaż nigdy nie powiedzą tego na głos.
Pamiętam jeszcze jak 14 miesięcy temu zainstalowałem hearthstone ten klimacik legendy w paczkach i te pierwsze talie stworzone samodzielnie bez jakichś tam hearthpwn itp teraz po tym wszystkim gra stała się monotonna i nawet powiedziałbym że uciążliwa nie powiem bo lubię w nią grać dalej sprawia frajdę no ale jednak brakuje tego czegoś co postawilo by ja na nogi dodatki nie są za bardzo w moim stylu przynajmniej 2 ostatnie mój “hajp” skonczył się na wiedzmim lesie dlatego pokladam nadzieje w roku smoka na jakieś wyjątkowe zmiany w hearthstone i naprawdę ciekawe dodatki wyjście z cienia się takie wydaje więc twoje pytanie czy darmowa legenda (wcale nie wyjątkową bo wszyscy dostali taka samą NIE JAK ZAZWYCZAJ LOSOWĄ KLASOWĄ KARTĘ LEGENDARNA ) + rewersy (Ty tak na serio XD) nie wystarczą stawiają Cię w świetle typowego gracza któremu blizzard rzucił kość a Ty za nią pobiegleś :slight_smile:

1 polubienie

Ta legenda jest gratisową, tak samo jak Marin był przy Koboldach. Darmowa karta klasowa nadal obowiązuje i dostaniesz ją w dniu premiery :wink:

1 polubienie

Ło Jezu jaki Harston niedobry, narzędzie szatana Blizzarda stworzone, żeby torturować i nie dawać spać po nocach dobrym ludziom. Ciężkie jest życie… :V

Dobra dobra nie wiedziałem poniosły mnie nerwy no tak bywa XD
Mrukar żebyś wiedział bardzo cienszkie :slight_smile:

1 polubienie

Nie wiadomo, czy wciąż obowiązuje… Dzisiaj na Hearthpwn podali, jak ma wyglądać m.in. łańcuch zadań legendarnych związanych z premierą dodatku:

  1. Zagraj 25 kart w trybie Pojedynku.
  2. Zagraj 3 gry w trybie Pojedynku.
  3. Dobierz 20 kart w dowolnym trybie.
  4. Wygraj 1 gręw trybie Pojedynku.
  5. Zagraj 100 kart.

Za pierwsze 4 zadania dostaniemy po 2 pakiety Wyjścia z cienia, zaś za ostatnie 4. Razem 12 pakietów Wyjścia z Cienia. O legendzie klasowej za logowanie brak informacji. Wcześniej była legenda + 6 pakietów, teraz możliwe że będzie tylko 12 pakietów.

1 polubienie

W sumie to już dostaliśmy darmową legendę. Wolę 12 packsów niż legenda + 6. :slight_smile:

Witajcie, zna ktoś z was dokładną godzinę rozpoczęcia Roku Smoka i wejścia nowych kart? Będzie to północ między 8 a 9 kwietnia czy jak?

Też bym chciał to wiedzieć ale blizzard niestety jak zawsze tajemniczy żadnych pewnych informacji na oficjalnej stronie ani co do godziny rozpoczęcia roku smoka ani do tego czy dostaniemy klasową legendę ani kiedy dostaniemy przygode po prostu nic ale informacje o preorderze na pierwszym miejscu :slight_smile:

i jeszcze drugie moje pytanie, wyczytałem na pewnej popularnej stronce o Herstonie, że jeżeli nie dokończę areny z 2 przegranymi (obecnie mam rezultat 2-2) to dostanę nagrodę za 2 zwycięstwa + nowy darmowy bilet na arene, prawda to, czy dokończyć obecną arenę?

To prawda, zostaw arenę w tym stanie, po premierze dodatku zostanie ona zakończona, dostaniesz nagrody i bilet na kolejną arenę.

Ostatnie dodatki startowały około godziny 19, więc jutro o takiej godzinie pewnie wyjdzie RoS. Nie polecam siedzenia po nocach :slight_smile:

Prawda to z areną. Dodatek wyjdzie najprawdopodobniej koło godziny 19. Nie śpię, nie jem i doczekać się nie mogę…

2 polubienia

spróbuję wbić jeszcze to 3 zwycięstwo, bo szkoda, żeby mi common karta poleciała, jak się nie uda, to zacznę jeszcze kolejną arene :slight_smile: — albo i nie bo znowu golda tyle samo praktycznie sie dostaje za 2 i 3 zwyciestwa … :slight_smile:

Expected expansion launch:

  • NA: April 9th, 10AM PDT
  • EU: April 9th, 7PM CEST
  • Asia: April 10th, 2AM KST / April 10th, 1AM CST
  • CN: April 10th, 6AM CST
3 polubienia

Witajcie! Mam pytanie do kiedy można zakupić preorder? Chodzi o to, że dopiero jutro wypłata i nie chciałbym przeoczyć zakupu.