Odblokowanie mocy specjalnej w starciach - Uldum

Wykupiłam przygodę “Wybawcy Uldum - Grobowce grozy”, żeby odblokować sobie moce specjalne postaci dwuklasowych w Starciach. Na przykładzie Sir Płetwina - mam odblokowane wszystkie jego umiejętności w Przygodzie, ale dwie z nich nadal są zablokowane w trybie Starcia… Jak to odblokować z poziomu przygody, zgodnie z tym co jest opisane w aktualizacji 23.0? To samo tyczy się początkowych skarbów - w przygodzie są odblokowane, a w Starciach nie.

Odblokuja sie jak skonczysz bierzaca serie starc. Pewnie zaczelas, pomyslalas o zdobyciu skarbu przed zlozeniem talii i ci nie odswierzylo

Nie, niestety nie w tym problem. Robiłam już kilka starć od czasu zakończenia przygody, ciągle mam poblokowane karty.

Czy muszę przygodę zrobić na heroicznym żeby się odblokowało?

Czy muszę odblokować moce i karty wszystkich bohaterów w przygodzie? (komplet mam tylko u Reno i Płetwina)

To nie wiem w takim razie :man_shrugging:

Gram od wielu lat, zawsze robiłem przygody na bieżąco i mam ten sam problem. Nie chce mi się farmić odblokowania kart i umiejętności, to jak to jest z tym lub odblokuj w uldum?..

To chyba dość powszechny problem… https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/treasures-of-uldum-not-unlocking-in-duels/84547/16