Opinie o Ustawce Duo :)

Mnie się tryb mega podoba. Wiadomo, że to nowość i jest fascynacja, ale moim zdaniem zostało to dobrze przemyślane i zaimplementowane. Grałem już z różnymi losowymi ludźmi i mam wrażenie, że lepiej jest grać różnymi archetypami. Grałem z gościem, który wybrał piratów, bo ja tak wybrałem i nie wiem czy to była dobra strategia, bo raz, że podbierał mi stronników a dwa, że każdy głównie gra pod siebie, więc jak trafi na dobrego pirata to zostawi go sobie niż przekaże wspólnikowi. Gdybym miał murloki a on trafił na dobrego murloka to by mi go po prostu kupił i dał. Jednak kto wie, pewnie granie tym samym ma swoje plusy.

Na razie na szczęście trafiam na samych w miarę ogarniętych graczy. Duo nie ma nawet 24 godzin a już grałem fajną grę z gościem z którym rozumiałem się bez słów. Zaznaczał mi mój archetyp u siebie czy chcę tego stronnika dla siebie czy nie i tak samo to działało w drugą stronę. Chcesz czy nie? proste pytanie i wymiana.

Ja jestem ogólnie bardzo empatycznym człowiekiem pomimo, że wiele osób stąd tego nie potwierdzi i staram się pomagać przy każdej okazji mojemu towarzyszowi, więc gram nie tylko ja, ale spoglądam do swojego towarzysza i gram pod niego.

Mega fajna sprawa, duży plus. Na razie ciągle jest ciekawość i badanie synergii, wiele rzeczy nieodkrytych, ale w tym jest cały fun.

I jeszcze jedna rzecz na koniec. Wiadomo, że ten tryb działa tak, że najpierw walczy jeden gracz, kończą mu się stronnicy i wbija drugi z całą swoją siłą. Raz pierwszy gra jeden gracz a raz drugi i miałem taką sytuację, że gdybym zaczął ja grać pierwszy to najpewniej byśmy to wygrali, ale akurat była jego tura jako pierwszego i go zbili a potem mnie :smiley: czuję, że będę w to grał dzisiaj cały dzień :slight_smile:

2 polubienia

Aha, no i jestem w szoku jak dużo osób nie ma wykupionego karnetu i ma do wyboru tylko dwóch bohaterów zamiast czterech :open_mouth:

I komu potrzebne duety w ustawkach tak samo porąbany system pancerzy tylko jest coraz większy pancerz dla wspólnych bohaterów lol :rofl:

Ustawka tylko dla kretynów płacących ciękie realne pieniądze ,które lecą za nasze w co raz głupsze iq bugzarda.
Jak nie zaczniesz wsópracować z al partnerem to możesz zaponnieć miałem 25 punktów panerza dziękuje bugzard nie kupuję tego trybu gdzie jest pancerz jest dwuktotny a walki coraz dłuże można w tym czasie zasnąć.
A zamiast usuwać starcia to lepiej wywalcie najemników za co my płacimy ciężke realn hajs? Bugzard za nasze do firmy jedzie drogimi furami za 4 mln dolarów? :rofl:

Niech Bugzard usunie wreszcie tę grę, bo za to mu płacimy.

2 polubienia

mi się podoba :slight_smile:
a jakby ktos chcial pograc razem to moze dodać: d3vil#2713

jeśli chcesz możemy coś pograć, tylko dopiero uczę się ustawek KrólPodwórza#2840

A jak dodać znajomego do gry ? Mam problem, że dodałam osobę i nie mogę z nią grać w duetach w ustawkę. Czy potrzebny jest jakiś poziom gracza?

Battlegrounds:

  1. Hearthstone Battlegrounds (youtube.com)

  2. Hearthstone Battlegrounds (youtube.com)

Ktoś miał taki przypadek, że przy rozpoczynaniu ustawki w trybie Solo bierze go do gier Duo ?
Już miałem 3 takie przypadki, że sobie włączam kolejną partyjkę, patrzę a tu mnie dobrało do Duo. Kończę partię i jest przestawiona ikona (no i grafika) dla gry w parach, a było to na 100% solo.

Nie miałem jeszcze takiej sytuacji :thinking:

Od samego początku czekałem aż blizzard doda tryb 2 vs 2. Trochę cierpliwości i jest. Osobiście dla mnie najlepsze co w hs dodali. Zapraszam do wspólnej gry, wymagany mikrofon i gra na poziomie minimum 6k MMR.
btag - Pogryziony#2579
discord - Pogryziony#8682

1 polubienie