Oto rozszerzenie Zjednoczeni w Wichrogrodzie!

Zjednoczeni w Wichrogrodzie zabierają graczy do serca Przymierza.

Wyświetl cały artykuł

Za dwa dni kończy się sezon w Starciach, więc można podejrzewać, że wjedzie patch pod premierę nowego dodatku z balansem w Starciach, rotacją dodatków i przedpremierowym graniem nowymi kartami :muscle: oczywiście nie będzie można złożyć talii z tych kart, ale spotka się je po drodze no i wszystkie dotychczasowe karty będą uwzględniały karty nowe (np. podczas “odkryj kartę”). Nic tylko czekać :slight_smile:

Thijs dziś na streamie powiedział, że wieczorem będzie grał kartami z nowego dodatku, a więc wejdzie Theorycrafting. Wprawdzie nie ma jeszcze ujawnionych wszystkich kart, ale pewnie jakoś to zorganizują.

A dzisiaj jest 27 lipca, więc pojawią się kosmetyki dla Ustawki w sklepie w grze :+1: sam nie wiem czy będę z tego korzystał, ale to zawsze jakaś nowość.

Też nie mogę się doczekać.
Wyczuwam jakiś Patch.
Jeżeli dobrze pamiętam. Jutro kończy się Letni festwial.

1 polubienie

Quest do Łowcy, finally some good stuff. Jak nie na standardzie to w dziczy widzi mi się elegancki spell hunter z rokhdelarem i lock and load :grin: :grin: Inne pokazane karty też jak najbardziej na plus, będę miał dużo możliwości na upgrade starszych archetypów talii na dziczy :cowboy_hat_face: :cowboy_hat_face:

2 polubienia

A skończyli ujawniać wszystkie karty?

Wszystko masz na stronie

Ajajajaja jaki
Błąd zrobiłem ale naprawiłem
HS na mobilnym zapytał mnie w nowej aktualizacji i mi się zacięło ale naprawiłem

Streamerzy i osoby powiązane z Hearthstone ujawnili karty przy okazji Theorycrafting, bo wiadomo jaka jest sytuacja w Blizzardzie, więc w tym roku wyjątkowo jest inaczej.

Mnie dziwi to, że wszedł wczoraj nowy patch, wszystko fajnie a na oficjalnej polskiej stronie HS żadnych informacji. Wszystkiego dowiedziałem się z HearthPWN :thinking: rozumiem, że są opóźnienia, ale sądziłem, że teraz jak rano wstałem to już to ogarną a tu nic :wink:

2 polubienia

Miło, że Blizzard wyłączył już doświadczenie za osiągnięcia z obecnej ścieżki…

Edit: ale można już robić osiągniecia z nowej ścieżki :clown_face:

1 polubienie

ale moim zdaniem nie warto ich klikać :slight_smile: w sensie, ja sobie odbiór zachowam na nową ścieżkę. Tutaj i tak mam już sporo złota :slight_smile: niech sobie świecą te wykrzykniki :slight_smile:

Mi nadal dobija expa do starej przepustki i za zadania i za gierki.

Jedyne co zauważyłem to chyba mniej expa za gierki.

Nie mów mi, że jest nowa ścieżka

Przepustka jest nadal stara. Mówimy o nowych osiągnięciach a nie o ścieżce.

Czy blizzard coś naprawił w nowej aktualizacji? zwykle przed patchem jest info na stronie

Normalnie tak jest, ale strasznie z tym zamulają. Tutaj masz informacje o patchu, nowej ścieżce itp. tyle, że po angielsku https://www.hearthpwn.com/

Aż tak ich rozbroił ten pozew? Raczej info o aktualizacji powinniśmy dostawać na stronie, a nie szukać informacji z zewnątrz.

No niestety. Też wolałbym mieć po polsku i oficjalnie, ale jak widać patch dawno jest a na stronie zupełnie nic.

2 polubienia

Wszystko jest na oficjalnej stronie tylko Polska jest trzecim światem i nie ma tłumaczenia.

1 polubienie

Wolałbym po polsku, a przy okazji zauważył ktoś błąd graficzny w pojedynkach gdzie gra każe mi bohatera przełączyć między dziczę a standardem. Chodzi mi o normalną rozgrywkę.