Pakiety za wybór miszcza

Nie jeszcze nie doszły XD

4 polubienia

A dzisiaj już są. Zatem będzie co otwierać popołudniu lub wieczorem.

1 polubienie

W domu cztery osoby, każdy innego wybrał mistrza. Mąż i dzieci dostali a ja nie :confused:

1 polubienie

Potwierdzam! Do mnie też już zajechały. Ale te pakiety za wybór mistrza są jakieś lewe. Od momentu kiedy jest ta akcja każdy pakiet U MNIE = 40 pyłu. Nie było pakiety, żeby chociaż epik był lub 2 rary. Zawsze te 40 proszku :stuck_out_tongue:

1 polubienie

4 paczki - legos, dwa epiki i dwa złote commony.

1 polubienie

E to gratki :slight_smile: Czyli tylko ja mam takiego pecha :smiley: A to Tobie wczoraj też wypadł Khadgar? Mignęło mi, ale nie zobaczyłem komu i nie mogłem pogratulować :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zgodnie z przewidywaniami otworzyłem 160 pyłu…

1 polubienie

Tak, Kadghar wypadł z paczki brawlowej :smiley:

3 polubienia

To podwójne gratki :smiley:

2 polubienia

Chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom Blizzarda za ich pracę, trud i poświęcenie przy operacji dostarczania pakietów za wybór czempiona. Dziękuję, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz: dziękuję! 4 razy, bo dostałem 4 paczki.

1 polubienie

Ależ to był trud i poświęcenie :sweat_smile:

1 polubienie

A moglibyście też pisać przy okazji, czy płacicie Blizzardowi za grę, czy jesteśmy na darmowym koncie?

1 polubienie

Raz w tygodniu wynoszę śmieci w siedzibie Blizzarda.

Polubienia: 5

A co to ma do rzeczy ? Osobiście na premierę chcę otworzyć ok. 100 paksów. Biorę preorder, kupuję za golda i co brakuje to dokupuje. Do tego jak są bundle jakieś z darmowymi legosami czy skinami też czasem kupię. A przypadkiem wczoraj kupowałem ostatniego skina, którego nie miałem (Warriora) i miałem paksy po 40 dustu.

4 polubienia

2 pakiety
Wszystko To Pył

1 polubienie

Ja również 2 pakiety, nie narzekam bo z ostatnich arenek wyszły darmowe paksy :slight_smile:

1 polubienie

Uuuu 2 pakiety nie jeden

Ale czemu z zeszlego dodatku?

1 polubienie

4 pakiety: epicka (szósty egzemplarz ogra komentatora) i cztery rzadkie. Reszta oczywiście zwykłe.

Nie narzekam, trochę pyłu się przyda.

1 polubienie

Wow, 2 paczki i legenda (Loa Huntera, aż kusi zrobić Quest huntera :stuck_out_tongue: ) oraz jeden złoty commmon)
To były moje najlepsze darmowe paczki ever :smiley:

4 polubienia