Po co w to jeszcze gracie

Chciałbym się spytać co stali gracze Hsa, mają do powiedzenia na temat samej rozgrywki i ile w spędzanym na tej karciance czasie jest zabawy.

2 polubienia

Gram od czasów Naxa.
Teraz gra to sama przyjemność.
Bywały znacznie gorsze okresy w mecie HS’a, gdzie dominował jeden rakowy deck i ciężko się grało czymkolwiek innym.

Obecnie jestem zadowolony, gdyż:

  1. Zaczęli buffować słabe karty. Czego wcześniej nie robili.
  2. Co jakiś czas dostajemy za darmo karty. I to legendarne.
  3. Ostatnia przygoda była ciekawa i bardzo przyjemnie mi się grało jako oprych Ligi Z.Ł.A
  4. Meta jest co chwilę zmieniana. Nie ma jednego, dominującego decku.
  5. Karty, które są przegięte dostają nerfy.
  6. Powstały fajne keywordy takie jak: magnetyzm, zryw.
  7. Podobają mi się nawiązania do poprzednich dodatków. Wspieranie starych archetypów. Dodawanie stronników w stylu: mech, smok, teraz dojdą nowe zadania! Dla mnie super. Tak, jak kiedyś piraci byli mocni, obecnie murloki urosły w siłę. Czekam na powrót smoków do mety. Żywiołaki też są fajne i mają niezłe synergie.

W kwestiach czego mi brakuje:

  • Wprowadzenie nowego typu stronników, w celu stworzenia nowych synergii i typów decków. Dodałbym może taurenów, bo jest ich sporo. I dał im nowy keyword wchodzący do gry, czyli “Odrodzenie”. Warrior dostałby buffa :stuck_out_tongue:

  • Przydałby się jakiś event niezwiązany z wyjściem nowego dodatku, żeby ludzie sobie zdobyli trochę pyłu

  • Obecnie jest w porządku wszystko, ale brakuje czegoś takiego “WOW”. Na co byłby straszny hype. Czegoś innowacyjnego. Nowy format rozgrywek?

3 polubienia

Wzięcie się za wilda i naprawienie tego formatu.

Moim zdaniem nie ma co naprawiać.

Musiałoby dojść do rewolucji, żeby nie zrobić przez przypadek znowu jednego mocarnego decku przez jakieś nieprzemyślane działanie.

Nerfienie kart w liczbie hurtowej nie ma sensu. Wolałbym widzieć buffy dla słabych kart. A wild i tak jest w lepszej kondycji niż np. rok czy dwa lata temu.

Popieram! Sądzę tak samo o hearthstonie, a gram od wyjścia gry z bety

1 polubienie

Gram bo mam już całkiem dużo kart a RNG(dobre jak i złe xD) zawsze poprawia mi humor.

Gram, bo od 3 lat bawię się wyśmienicie w tej grze i nie zapowiada się by miało się to zmienić :smiley:

Gram od 2 lat, ake chyba zaraz skończę bo ilość kretyńskich zmian powala …

1 polubienie

Gram na dziczy od dodatku gobliny i gnomy. Do rozróby rastakana bawiłem się wyśmienicie żaden
dodatek nie spaprał sprawy jak wyjście z cienia! Aktualne wchodzę robię zadanie wychodzę i naśmiewam się z nadchodzących zmian np nerfy dla łotra :joy:
Osobiście założyłem temat w sprawie nerfu kart trójklasowych na polskim i angielskim forum bo to absurd! że grabież nie daje gwarancji że będzie to karta która działa - kart odkryłem dość sporo na dziczy i raz na jakiś czas wypadają właśnie te trojklasowe! niby nic strasznego ale jest to takie głupie i chore że niestety tego nie przeżyje!
Odpowiedzi od Blizzard na temat czy jest to prawidłowe funkcjonowanie i czy zostanie naprawione nie dostałem.
A najlepiej usuńcie ten temat z forum jak zwykle!

#### Poprawki dotyczące spójnego działania kart :

Grabież: Wprowadziliśmy zmianę tekstu na karcie i działania Grabieży, aby dopasować je do niedawnych zmian Włamu i innych podobnych kart dostępnych obecnie w Standardzie.

* Stary tekst Grabieży: Dodaj losową kartę do twojej ręki (z klasy przeciwnika).
* Nowy tekst Grabieży: Dodaj losową kartę innej klasy do twojej ręki.

2 polubienia

Dzięki za info ale na dziczy to nadal jest absurdalne bo nie wiadomo jak to się ma do kart trójklasowych które działają po za łotrem , przeczytaj temat napisz opinię na forum w temacie Nerf! Dzikich Kart trójklasowych…
Nadal jest to tylko zmiana 1 karty powinno być wszystkich opartych na grabieży i zawsze możesz trafić akurat na kartę trojklasową😹 niestety zapomnieli o dziczy!

Lol, dobry temat, gracza, który nie gra, ale jest jak magnetyzm na forum… :))
Dla mnie, od wejścia bety, jest to idealna rozrywka podczas pauz w życiu (kibelek, czekanie na kogoś, kąpiel, przerwa w pracy, dymek w pokoju dymów, uzgadnianie coś z żoną, oczekiwanie na grilla itp.).
Jak na razie nie znalazłem nic podobnego…

4 polubienia

Nie gram juz tyle co kiedyś (jedynie wchodzę zrobić dzienne zadania), bo wole pograć w gry na PS4, ktore faktycznie maja cos do zaoferowania :slight_smile:

Polubienia: 7

Fakt, )($ nadaję się na przerwy lub jak trzeba na kogoś poczekać umilacz i lepiej bardziej w niego nie inwestować. Gdy tylko pomyśle ze mam do wyboru ruszyć wątki w RDR2/W3/HZD/P5/DMC:5 czy poklikać chwile w )($ to żaden wybór.

1 polubienie

No tak, bo trzeba umieć policzyć do 12-15 i nauczyć się ustawionych, powtarzalnych schematów rozdań i rozgrywek. Prostactwo tej gry poraża, podobnie jak jej “reklama” jako gry strategicznej wyrażana np. w opiniach niektórych streamerów o dosyć średnim poziomie intelektualnym. I moje ulubione pytanie: Ile pieniędzy na nią wydałeś do tej pory? Odpowiedź na to pytanie może wiele wyjaśnić.

4 polubienia

Ale szybko mój post wykasowali, tak jak w sc2 jak repa dałem z czitem ^^ obrońcy bizzarda

A kolega Andy007 powiedział to co wiedział i bóg mu za to ^^ 100% prawdy , ale zaraz bana dostaniesz za prawdę ^^

1 polubienie

Gram od początku - nie wydałem ani grosz i mam praktycznie wszystkie karty - można - można - ale niektórzy to wola marudzić - pokolenie - wszystko mi się należny