Podstawy, drogi Watsonie

Osiągnięcie “Podstawy, drogi Watsonie” które wymaga odkrycia 3 kart przeciwnika Murlokiem Holmesem nie odblokowało się. Udało mi się to zrobić, nawet dwukrotnie bo miałem Branna na planszy. :smiley: Grałem w trybie rozrywka, czy to bug czy osiągnięcie zaskakuje tylko w trybie rankingowym?

Przykro mi ale tylko na rankingu wchodzą osiągnięcia :frowning:

1 polubienie

Wiesz czy to dotyczy tylko wybranych, czy wszystkich osiągnięć?

Nie tylko w trybie rankingu. W trybie Starcia też wchodzą. Można sobie zbudować talię jaką się chce i po prostu dobrze się bawić zaliczając przy okazji osiągnięcia. Dotyczy to wszystkich osiągnięć.

2 polubienia

Kolejna przydatna odpowiedź, dzięki!
Osiągniecia w zwykłych Starciach również działają czy tylko w Heroicznych?

1 polubienie

Witam.
Osiągnięcia można robić na także na arenach. Co do starć - tryb normalny wystarczy. W obu przypadkach mamy możliwość odkrycia karty, której nie mamy w kolekcji a jest nam potrzebna do osiągnięcia np. legendarnej.
Pozdrawiam.

3 polubienia

Dobrze wiedzieć :slight_smile: Nie gram ani aren, ani starć, ale chyba jednak wezmę się za starcia :slight_smile: Głupio kończyć każdy dodatek z max. 30% ukończeniem questów z niego :slight_smile:

Mi to za pierwszym razem padło, a nawet nie miałem tej karty w decku tylko wygenerowałem sobie z czegoś, ale fakt osiągnięcia nie są wbijane na standardzie

Polecam Starcia, bo nie ryzykujesz rangą, MMR no i nie grasz głupot po to by robić osiągnięcia a w Starciach hulaj dusza piekła nie ma. Idealny tryb pod to :slight_smile: