Podsumowanie Roku Wilka

Witajcie już 19 marca zaczniemy nowy rok Pegaza a już teraz w oczekiwaniu na nowy dodatek z roku pegaza jak zwykle czas podsmuwać rok wilka.
Zaczymam
To był dla mnie wspaniały rok Wilka,który wiele oferował.
Rok Wilka zastąpił Rok Hydry.
W ramach Roku Wilka powitaliśmy pierwszy dodatek czyli Festiwal Legend.
Równocześnie do dziczy trafily inne karty, został zaaktualizowany zestaw bazowy.
Festwal Legend otworzył Rok Wilka.
Były rożne koncerty różnych gatunków muzyczmych gdzie każdy znalazł coś dla siebie czy to DeathMetal,Rock, Pop czy inne gatunki oczywiście nie zapomniałem o mini serii.
Jak zwykle Blizzard zrobił nowy sezon w ustawek a ponieważ fanem ustawek nie jestem więc nie będę się rozpisywał.
Dostaliśmy równiesz wiele wydarzeń eventów.
Gdy już ostatni zespół zagrał koncert nagle scena się zmieniła co się nagle stało bo już w lecie jako drugi dodatek wlecieli Tytani , byli wielcy i poteżni dla każdej klasy inny tytan oj działo się a mały włos serce mi nie staneło gdy zobaczyliśmy z jakimi mocami dysponowali, mieli potężną moc nie wiem jak wy na tą chwile to tytani stało się dla mnie ulubionionym dodatkiem.
Każdy Tytan miał inne możliwości każdy gracz chciał zbobyć wszystkich legedndarnych tytanów by móc z korzystać z ich mocy, a nawet tego z mini serii.
Jak zwykle dostaliśmy również eventy ale o eventach nię będę się rozpisywał na drobne maczki.
Gdy skończyły się wakacje dostaliśmy zupełnie nowy tryb czyli przeplankę zastąpił wtedy martwy tryb jaki był tryb klasyczny,
W ramach przeplatanki wiele osób nie zalicza tego dodatku ale muszę o tym wspomnieć to Jaskinia Czasu ale jeśli chodzi co znajdują się w tym pakiecie to oczywiście karty z innych dodatków z bardzo starych.
14 listopad
Gdy moc tytanów osłabła nagle poczuliśmi się jakby byśmi oglądali filmy westerowskie żywca wyciągnię czyli Finałowe Starcie na Bezludzi to ostatni dodatek z roku wilka.
Mówię wam to wszystko ściągniete jak z jakiegoś Dzikieko Zachodu bo tego w historii HS jeszcze nie było.
Kolejne nowe eventy sezony ustawk i nowa mini seria.
Po analizie wszystkich 3 dodatów muszę przyznać w całym roku wilka bawiłem się dobrze.
Niestety dochodzą do nas smutne wieści
Blizzard postanowił uśmiercić starcia ,które zadebiutowały jest to tryb ,który wielu z was chciało obronić i już pewnie ze strajkami pakowali się do USA do siedziby Blizzarda domagajać się by cofneli tą decyzja.
Ja jako wieletni gracz w HS,który chyby nigdy nie doczega się coś nowego dla trybu jednego gracza bo mam takie wrażenie,że i ten tryb powili zaczyna umierać żadnych nowych ostatni raz jakaś nowośc dla tryby jednego gracza to prolog by odlokować Króla Lisza wydany 6 grudnia (2023) roku
Rok Wilka powoli dla mnie dobiega końca a jaki będzie Rok Pegeza?
Przekojamy się 19 marca.
Do zobaczenie w Roku Pegaza.

1 polubienie

Jeśli to nie jest klocuch to ja nie wiem.

Polubienia: 5