Podwójne cięcie

O legendzie to ja pisałem. Drogi, niestety, nie pokażę. Tracker zainstalowany został 9 dni temu i pokazuje 49 ostatnich gier ( 30 na serwerze Europa i 19 na serwerze Ameryki) już na legendzie. Nawet nie wiem jak to zgrać, ale mógłbym się dowiedzieć, tyle że nie wiem co to miałoby udowodnić.

Panowie, proponuję więcej spokoju; nie pozwólmy aby gra, która jest w pełni kontrolowana i ustawiana, rządziła naszymi emocjami. Mam nadzieję, że nie gracie (tak jak ja) na całkowicie darmowym koncie, bo mogłoby się skończyć depresją :slight_smile: Zapraszam do chwili refleksji:

  1. Wymyślono nowego bohatera DH, aby zachęcić więcej graczy
  2. Wymyślono bardzo moce karty dla tej postaci
  3. Stworzono algorytm, dzięki któremu DH musi dostać karty w odpowiedniej kolejności (“łatwy w obsłudze”)
  4. Zadbano, aby przeciwniki swoim rozdaniem zbytnio nie utrudniał gry DH
    To po co teraz ktoś miałby osłabiać naszego bohatera, skoro włożono w ten projekt tyle pracy? Wszystko działa; ludzie lubiący prostą grę (znaczna część - skoro twórcy to promują) cieszą się, gry są szybkie, kolejne rangi mkną lotem błyskawicy.
    Po więc prowadzić dyskusje (w negatywnym tonie) na tematy, na które i tak nie mamy wpływu? Myślę też, że te dwa polemizujące obozy, to w rzeczywistości ci, którzy nie płacą za grę i ci, którzy wydali naprawdę dużo kasy - a to są zupełnie różne światy (układy kart, rozdania, dobór przeciwników, działanie mechanizmu RNG, itd.) Poważnie ktoś wierzy, że dla firmy tak samo jest ważny klient płacący i ten, który nie zainwestował nawet złotówki. Traktowanie obu w taki sam sposób dopiero byłoby dziwne. Mam nadzieję, że sztuka obserwowania, analizowania i wyciągania wniosków nie zanika w narodzie. Jak zwykle bezczelnie życzę dobrej zabawy przy “strategicznej” i “losowej” grze HS :slight_smile:
2 polubienia

"Myślę też, że te dwa polemizujące obozy, to w rzeczywistości ci, którzy nie płacą za grę i ci, którzy wydali naprawdę dużo kasy "
Nie zgadłeś. Nie wydałem ani grosza, tyle że gram praktycznie od początku ( nie grałem bety).

Jak Ty żeś mi teraz zaimponował ! Nie martw się jestem tu tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych :smiley:

To jest piękne:

Gdybyś to jakoś sensownie udowodnił (np. na streamie) pokazując że dane w deck trackerze rzeczywiście odbiegają od normy, to przyznam że ta wypowiedź miałaby dużą wartość merytoryczną, ale póki co wygląda to tak jakbyś nazwał te dane nieprawidłowymi tylko dlatego że nie zgadzają się z Twoją tezą.

Zgadza się, urozmaicanie gry jest bardzo ważne jeśli chce się aby gracze nadal chętnie grali w grę.

Zgadza się, w każdym dodatku były wprowadzane mocne karty dla wszystkich klas (co można zauważyć po tym że w taliach zwykle znajdują się karty z różnych rozszerzeń), więc i w tym było podobnie.

Udowodnij.

Udowodnij.

W przypadku gier online gry z niską populacją graczy umierają znacznie szybciej, co zniechęca ludzi do inwestowania w grę, więc wsparcie dla darmowych graczy jest zdecydowanie potrzebne.

I nie są traktowani w ten sam sposób - osoby płacące mogą kupić pakiety szybciej, a także mogą sobie wykupić wejściówkę na arenę, a także mogą sobie wykupić avatary bohaterów, a także mogą sobie wykupić dostęp do przygód bez konieczności farmienia złota w grze itd. Tyle czasu grasz w tą grę i jeszcze nie zauważyłeś że to właśnie za takie rzeczy tutaj się płaci?

Jedyna opcja która faktycznie daje tutaj przewagę w grze niemożliwą do osiągnięcia przy darmowej grze to większy wybór postaci w Ustawce, nad czym i ja ubolewam.

2 polubienia

Chyba i to nie. Można było zapłacić złotem z gry.

O, a to mi umknęło. Dzięki za skorygowanie.

Nie zapominajmy że pomimo tych żali DH dostał sporą ilość nerfów ( w tej chwili nie pamiętam ile xd ) w dość szybkim czasie . Generalnie wniosek jest taki że jest coraz lepiej . Osobiście jako wisienkę znerfiłbym(zmienił) altruisa. O dziczy się nie wypowiadam bo nie gram.

Jeśli chodzi o dh jedyne co mogę powiedzieć to to że talia była/jest mocna, w historii hs było bardzo dużo takich talii które formowały metę ale pierwszy raz osobiście spotykam się z meta samych agroo decków.Kiedys ta gra była osobiście dla mnie po prostu bardziej przyjemna, więcej się w niej działo np mecze moja ulubiona talia odd warrioren które potrafiły trwać po 20-30 min a teraz? Demon Hunter z dobrym rozdaniem potrafi poskładać do 5-6 tury, przez co hs z lekką mi się nudzi :confused: mam nadzieję że bliz spowolni lekko metę bo przez dh zaczęło grać dość dużo taki agroo/tempo ( patrząc na hs replay gdzie tier1 to same agroo. Wiem że nie ważny jest tier ale gracz który gra talia ale nie zmienia to faktu że talia z wn na poziomie 60% ma przewagę na początku meczu przez to że jest po prostu kontrą/ma dobry mecz)

1 polubienie

Sobie wejdź tutaj to zobaczysz że pokazuje Brak statystyk czyli mówiłem prawdę:
zapodaj(kropka)net/images/39310ef8a8e83(kropka)png

ODD DH na wildzie to taki lepszy Odd Rogal, ale ma problemy jak Odd Rogal na matchupy typu Odd paladin

Zrobiona legenda na Europie, na razie pozycja 95. Naprawdę rada by spróbować mech-pala to taka bzdura?

Nigdy nie pisałem że mech-pal to bzdura. Zależy jaki build bo mam starego z buffowaniem ręki a do innych nie mam kart. Nie mam też teraz tego epika co tak ludzie nim grają. Podaj kod to zobaczę czy mam karty do niego.

Paladyn

Klasa: Paladyn

Format: Dzicz

2x (1) Deskobot

2x (1) Kryształologia

2x (1) Migotron

2x (1) Szybki szmugiel

2x (2) Ekranowany minibot

2x (2) Galwanizator

1x (2) Kramarz z Posępnego Zaułka

2x (2) Naganiacz mechów

1x (2) Wkurzotron

1x (3) C14CH-C14CH

2x (3) Fruwająca maszyna

1x (3) Podniebny szpon

1x (3) Strażnik z brązu

2x (4) Jan

2x (4) Replikator bojowy

2x (4) Wkurzomoduł

2x (5) Maszyna bojowa

1x (5) Ziliax

AAEBAZ8FBoUQ97wCpfUCoIADh64Dn7cDDJQP6g+EEI4Qs7sCn/UCmPsC1v4C1/4C2f4C4f4CzIEDAA==

Większość czasu grałem z boską łaską zamiast strażnika z brązu, ale paradoksalnie boska łaska zazwyczaj zalega na ręku - Jany wystarczają do dociągu. Poważną opcją jest włożenie drugiego strażnika zamiast Podniebnego szpona, ale to sobie trzeba potestować.

Dzięki. :smiley: :smiley:

Właśnie odpaliłem sobie ilidana na dziczy value z hero power jest za mocne! 7 zwycięstw pod rząd te NERFY! To jakaś kpina 6 tura i przeciwnik nie żyje.
Nawet jeśli masz kontry to i tak nie nadążasz sprzątać i leczyć musisz wsadzić do talii :poop: żeby przeżyć i wyciągnąć value po przez oszukiwanie many lub łączenie 2 kart .
nie wiem co to za przyjemność grania czymś takim i dziwi mnie że takie talię są akceptowane to ogranicza tą grę a dla każdego gracza to raczej nie problem zrobienie takiej talii i klepią potem czymś takim myśląc że to coś daje.

3 polubienia