Poprawka z 10 kwietnia i bład w mechanice?

Witam chodzi mi o nerf kart trojklasowych z 10 kwietnia
Na czacie ogólnym nie otrzymałem odpowiedzi
Aktualnie karty grabierzy dla łotra na dziczy odkryj lub dodaj losową kartę z klasy przeciwnika nie dają gwarancji że otrzymam karte innej klasy bo odkrywają karty trojklasowe łotra ktore joż nie działają - moim zdaniem to rażący bład!

Potrzebuje pomocy w tej sprawie!

Pełen artykuł i szczegółowy opis zamiesiłem na forum tutaj podaje linka:

A mógłbyś przestać spamić tym? To już kolejny temat, gdzie piszesz dokładnie to samo.

To nie jest nerf, tylko zmiana mechaniki. I tak, wprowadzili ją właśnie po to, żeby karty trójklasowe łotr-druid-szaman nie miały synergii m.in. z nową kartą Vendetta, czy tą konkretną bronią, bo to było przesądzone. Inaczej tego nie da się nazwać, jak możesz generować nieskończoną broń, która ma kradzież życia i przeciwnik nie może zrobić z tym nic, o ile nie gra dwóch odpowiedzi na Widmowy Puginał.

Temat poprawki zakonczony zmiany są i koniec. Chodzi o odkrywanie kart przeczytaj w czym tkwi problem dokładne jeszcze raz i tak o tym też pisałem z jakiego powodu poszedł nerf

Załóż jeszcze 3 takie tematy. Wtedy na pewno pomoże. Albo lepiej 5, po 5 takim samym temacie Blizzard wprowadza żądane poprawki.

1 polubienie

No właśnie po to założyłem bo jestem bardzo ciekawy