Poważny problem w przygodzie Grobowcy Grozy

Hej
Jestem zmuszony napisać coś w rodzaju skargi i reklamacji.
Po kolei:
1:Aktualizacja o nr. 23.0 wprowadza poważny problem w Grobowcach Grozy w przygodzie z roku smoka i jednocześnie ten sam problem występuje w daralańkiej robocie(sprawdzone)
2: Po Trzech wygranych walkach jest przyjazne spotkanie z Bobem w celu zmodyfikowania tali.
3:Pojawia się okienko, gdzie po kliknięciu na “Ok” nie zamyka się
4: W celu wyeliminowania problemu konieczna jest ponownie wyjście z aplikacji i ponownie włączenie.
5: Aktualizacja wprowadzona w poprzednim tygodniu gdzie owy problem został niby naprawiony, w dalszym ciągu występuje.
6: Sprawdzone na mobilnej wersji.
7. Niesprawdzone na wersji dla pc.
Proszę o jak najszybszym o naprawieniu tego błędu by mów grać swobodnie.

Hej,

Dziękujemy za informacje. W grze występował nieco podobny błąd dotyczący tej właśnie przygody. Został on już jednak rozwiązany. Jeśli znalazłbyś później chwilę, możesz zgłosić ten nowy problem na forum zgłaszania błędów w grze Hearthstone. Zespół gry przyjmuje te zgłoszenia jedynie w języku angielskim, więc niestety forum w wersji polskiej się do tego nie przyda. Niemniej dziękujemy raz jeszcze za tak dokładny opis problemu. Mamy nadzieję, że uda się to naprawić niebawem.

Problem nie został rozwiązany.
Po opublikowaniu aktualizacji z zeszłego tygodnia jest napisane" Naprawiono błędy interfejsu Bazarowego Boba w Grobowcach grozy. Uniemożliwiały one graczom dokonywanie postępów."
Po zainstalowaniu nowego patcha błąd dalej występuje i zgłaszam to ponieważ nie mogę nic zrobić niż wyjść i wejść ponownie.
Dla mnie to jest jakieś oszustwo.

Czyli jednak możesz coś zrobić :face_with_monocle: