Preorder cena oburzenie

Nie chcę nikogo obrażać, ale kogoś nieźle przysmażyło w głowę z tą cena droższego preordera. Wiem, że przy Boomsday cena była identyczna, ale jednak wydawało się, że odchodzą od takiej zaporowej ceny. Na zagranicznych forach też jadą po wydawcy za taką cenę szczególnie , że przy Boomsday była złota legenda do tego.

2 polubienia

W tym też jest złota legenda. Fakt cena nie jest idealna i zdecydowanie wolałem wariant z Rozróby, jednak osobiście się skuszę.
Skin fajny + 80 paczek / złota legenda to zawsze jakiś start w dodatek :slight_smile: Boomsday nie pominąłem, w weekend udaję się na mój pierwszy kominek w tawernie to będę miał wszystkie skiny bohaterów ^^

Nie chodzi o brak pieniędzy ale jednak postępowanie Blizzarda, bo 20 euro leży na saldzie (prezent od narzeczonej), wiec wyjdzie taniej po prostu. Co do legendy złotej to faktycznie jest. Na Heartpwn czytałem newsa, a tam pisze tylko random legendary card. Przy poprzednim dodatku skin był do droższego preordera, ale ten kosztował 50 Dolców. Teraz “lepszy” preorder kosztuje 80 $, a do tego wychodzi jeszcze płatna przygoda. Nie podoba mi się to po prostu. Popatrzę jak wygląda skin i się zastanowię.

No tu za 80 też masz złotą legendę, w zwykłym preorderze dostajesz po prostu legendę.

Zatem jedyne co zmienili, to fakt, że tańszy bundle nie dostanie złotej, a zwykłą legendarną kartę i pewnie przez to ludzie się burzą.

Poza tym, poprzednio był dość ikoniczny bohater, a teraz mamy jakąś wróżbiarkę…

1 polubienie

No właśnie nie doczytałem, a jedynie przeczytałem news z HPWN, a tam pisze jedynie o losowej zwykłej legendzie… Ludzie bardziej się burzą o to, że w poprzednim dodatku był ten tańszy preorder. Pomimo wszystko wielu ludziom sie spodobał :slight_smile:

Z tego co pamietam to rok temu tez były 2 proedery
dodatki 50 pakietów za 30 euro i chyba 70 pakietów 50

Rok temu przy Witchwood w cenie 50 $ było 70 paksów.
Przy Boomsday - 2 preordery - droższy za 80$ i 50$ (skład preorderów taki jak teraz) - było narzekanie na cenę
w ostatnim dodatku były 2 preordery - tańszy za 20$ i 50$ - ludzie się ucieszyli z tego tańszego

ludzie narzekacie a nie ma na co, macie 1pakiet za 1 euro 801=80 czyli tanio normalnie za pakiet macie 3euro … do tego macie skin złotą legendę czyli defakto wychodzi to następująco 80 euro -> 80 pakietów + skin i złota legenda więc matematycznie koszt pakietu jest poniżej 1 euro gdyż skin i legenda reprezentują również swoją wartość. … co do płatnej przygody już powiedzieli że nie będzie tam nic czego nie można by zdobyć grając bez przygody (to nie LoE że musisz kupić by zagrać sobie pewnymi kartami) + potwierdzili że będzie można za golda więc kura skończcie pluć jadem

Standardowo do dnia przed premierą, czyli tym razem 8 kwietnia. Choć dla bezpieczeństwa lepiej zakupić najpóźniej 7 kwietnia.

@Grafek:
A rozumiesz, że nie każdego ten skin obchodzi? Jakaś wróżbiarka, która nie istnieje w uniwersum ani WoW, ani HS, była jedynie postacią trailera dodatku Przedwieczni Bogowie… Zatem za dodatkowe 30 euro dostajesz pakiety plus ozłocenie legendy.

Płatna przygoda, to typowe wyciąganie golda lub pieniędzy. Za te 20 euro obecnie masz w sklepie 15 pakietów, które możesz otworzyć i cieszyć się zawartością. Tu za to dostajesz 12 pakietów, które otrzymasz dopiero po przejściu rozdziałów, czyli najszybciej miesiąc po premierze dodatku, gdy już albo masz wymarzone karty, albo stworzyłeś je za pył, aby mieć czym grać. Zatem te 12 pakietów jest mniej warte, niż pakiety kupione tuż po premierze, bo dostaniesz z nich zwykle same powtórki. Jedyną faktyczną nagrodą za przygodę jest złoty klasyczny pakiet oraz ta Zayle… Problem w tym, że ma to działać jak Whizbang i nie będziesz mógł jej odczarować.

W LoE za cenę przygody miałeś wszystkie karty z danego rozszerzenia i mogłeś zaoszczędzić gold na kolejny dodatek pakietowy. Tu takiej możliwości nie masz, bo nie dość, że za przejście przygody dostaniesz raczej pył, to wychodzi ona razem z rozszerzeniem pakietowym, a nie zamiast. W efekcie życzę powodzenia w zbieraniu na 3x pseudo przygody i 3x dodatki pakietowe w roku.

2 polubienia

Ja tam nie rozkładam na czynniki tego bundla tylko porównuje z sytuacją sprzed roku, co moim zdaniem jest bardziej prawidłowe.
Przy Witchwood za 50$ miało się pełen pakiet - 70 pakietów, cardback, przygodę i darmowy portret
Teraz - 80$ - portret, 80 pakietów, złota legenda, cardback.
Wychodzi na to, że płaci się 30 $ za 10 pakietów i złotą legendę. Dla mnie jest to słaby deal. szczególnie, że przygodę trzeba sobie kupić dodatkowo. Czyli tam za 50$ miało się wszystko, a tu trzeba dać 2 razy tyle.

3 polubienia

Więcej contentu wiecej kasy :stuck_out_tongue:

Kurde, jakie refleksje, jak co 3 miesiące… Albo się kupuje albo nie… Ja sobie walnąłem oba, myślałem co prawda, że legenda od razu będzie, jakaś do tyłu, nie wiem, może klasyczna czy coś, a nie dali, to chyba z dodatku będzie…

2 polubienia

Ostatnio jak były 2 preordery była taka sama dyskusja. Za 80$ było 70 paczek portret do Warlocka i golden legenda. Teraz jest 10 paczek więcej. Nie chcesz to nie kupuj, albo kup ten co jest od zawsze czyli za 50$ 50 paczek.

80 euro
cena byłaby jeszcze ok ale tylko wtedy kiedy miałbyś za tą cenę wszystkie karty z dodatku
tak mogą cmoknąć nigdy więcej nie wydam kasy na tą pazerną firmę

4 polubienia