Prima aprilis czy błąd?

Nie otrzymałem nagród za marzec. Pokazało mi inną rangę niż osiągnąłem. Czy to prima aprilis czy też błąd?

Wyłącz i włącz grę. Komunikatu nie pokazało, ale pakiety i karty z nagród znalazły się w kolekcji :wink:

Mam tą samą sytuację co kolega powyżej. Po zalogowaniu pokazała mi się ranga malfuriona (która nie istnieje), nie wyświetliły mi się tez nagrody za osiągniętą realnie rangę. Jak mam sprawdzić co zostało dodane do mojej kolekcji i czy w ogóle coś zostało skoro w kolekcji nie pojawiły się żadne nowe karty???

W opisanych tutaj sytuacjach zdobyte karty zostają po prostu dodane od razu do Kolekcji. W razie potrzeby prosimy o bezpośredni kontakt z nami, a będziemy mogli podać dokładną listę kart zdobytych na koncie :slight_smile:

Cześć, mam identyczny problem. Nagrody za marzec otrzymałem - po prostu nie było całej animacji. Gorzej z przyznanymi bonusowymi gwiazdkami za rangę osiągniętą w marcu. Zdobyłem platynę 10 a na początku kwietnia mam tylko 6 bonusowych gwiazdek a powinienem mieć 9. Proszę o rozwiązanie. Dzięki!