Problem z Dekiem

witam mam pewien problem polega on na tym ze dziś wszedłem na grę i w kilku dekach brakuje mi kart chociaż ich nawet nie sprzedawałem ani nic nie robiłem normalnie 2 dni wcześniej grałem i miałem wszystkie a teraz mi brakuje 1 legendy i 1 karty nie wiem z jakiej racji te karty znikły z mojego deku pokazuje mi teraz ze musze je stworzyć a je miałem i chciałbym zapytać co mam zrobić bo miałem te karty a teraz nagle nie mam chodzi o kartę ZA 7 MANY O NAZWIE ŁACIOR i wybuchowa owca i tego nie mam prosił bym o informacje co mam zrobić bo mam kilka deków i w innych tez mi brakuje kart a je miałem i co mam z tym zrobić z góry dziękuje i czekam na odpowiedz

To są karty bazowe, które każdy dostał za darmowo do czasu nowej rotacji dodatków w standardzie. Niestety chciwy Activision (nie mylić z Blizzard RIP) dodał te karty do kart historycznych a Ty drogi graczu musisz sobie teraz te karcioszki wydropić w dzikich pakietach albo złożyć za pył (chyba że nie zamierzasz dotykać i tak prawie martwego trybu dzicz, to olej to). Pozdrawiam

https://hearthstone.blizzard.com/pl-pl/news/24056182

tutaj link do artykuły o zmianach w kartach bazowych na dole linki do plików graficznych i tekstowych zmian.

Ok, ale w takim razie dlaczego zniknął mi hodowca selektywny a woskołuk został, chociaz obydwa są w wykazie usuniętych