Problem z grą na androidzie (miganie ekranu)

(Inna sprawa, że przy zgłaszaniu problemu zastosowałem się do “describe your problem”, więc straciłem 15 minut życie dokładnie opisując o co mi chodzi… :/)
Postanowiłem powrócić do hs, dlatego też pobrałem go na swój telefon (huawei p8 lite). Kiedy uruchomiłem grę wszystko wydawało się w porządku. Po pewnym czasie jednak ekran gry zaczął migać. Wysłałbym tu zrzuty ekranu, aczkolwiek nie widzę tu opcji zrobienia tego przez telefon. Wygląda to w ten sposób, że albo mam czarny ekran ale widzę, atak i zdrowie stronników albo widzę stół, ale opisy stronników są puste. Dzieje się to naprzemiennie i jest to uciążliwe. W ostatniej rozgrywce obraz zatrzymał się na jakiejś klatce i mimo, że nadal był dźwięk, a gra działała dalej to nic nie można było zobaczyć. Kiedy ostatnio grałem na telefonie wszystko działało raczej poprawnie. Rozumiem, że mój telefon nie jest pierwszej świeżości, ale tego typu problem zdaje mi się, że nie powinien występować. Czy jest coś co mogę zrobić?
(Reset gry, skutkował tym samym, a gra jest świeżo pobrana, więc nie wydaje mi się, żeby reinstalacja miała pomóc)

1 polubienie

Zamieć w tym roku zwiększyła minimalne wymagania gry Hearthstone. Co za tym idzie, wiele telefonów przestała poprawnie obsługiwać grę. Najpewniej tak jest w Twoim przypadku.