Problem z HS na androidzie

Hej miał ktoś może taki problem, że gdy chciał się zalogować na androidzie to przekierowuje go na stronę battle netu, tam podaje się pasy i wraca na aplikację. Jednak ta jakby się resetuje i nie dodaje konta na które chciałem się zalogować. Mało tego mam dodane tylko jedno konto które zrobiłem na nowo i po samouczku (który działał normalnie) chciałem się zarejestrować. Wszystko się udało jednak gra po tym fakcie nie chce mi wgl wczytać gry poza etapem logowania, mogę sobie naciskać konto na które chce się zalogować i nic się nie dzieje. Pozdrawiam.

Zresetuj hasło, a następnie wyloguj się na wszystkich urządzeniach. Te kroki najlepiej będzie przeprowadzić na komputerze. Potem spróbuj zalogować się na komórce.
Jeżeli to by nie pomogło, prawdopodobnie najlepiej będzie przeinstalować grę, czyszcząc przy okazji cache gry.

Czy ktoś wie dlaczego nie mogę się zalogować do gry na telefonie (XIAOMI Redmi Note 11 128GB)? Ktoś teź ma ten problem albo wie jak go rozwiązać? Wczesniej na tym samym urządzeniu wszystko działało, raz na jakis czas jak chyba wychodziły aktualizacje był problem podobny, ale reinstal aplikacji pomagał. Teraz nic nie pomaga grzebie w ustawieniach aplikacji, dane aplikacji, ciasteczka czyszcze, nic nie pomaga, instalowane było kilkanaście razy, próbowałam się logować normalnie przez FB i google nic nie działa. Login Loop witaj w naszej karczmie zaloguj hasło wszystko gra i znowu zaloguj. Na kompie gra działa bez problemu na tym samych koncie i haśle.