Problem z przygodą

Wróciłem po bardzo długiej przerwie w grze i nie jestem do końca pewny czy tak ma być.

Zabrałem sie za robienie przygód. Teoretycznie powinienem mieć wykonany cały tryb fabularny w przygodzie “Popioły Rubieży” ponieważ mam zaliczone wszystkie możliwe potyczki, jednak gdy cofnąć do pierwszej strony to widnieje “Ukończono: 4/5”.
Tak samo na ostatniej stronie zatytułowanej “Nagroda” widnieje “Ukończ wszystkie rozdziały oby otrzymać tę nagrodę!”
Nie rozumiem dlaczego tak jest ponieważ nie mam już nikogo więcej do pokonania.
Bardzo prosze o pomoc w wyjaśnieniu tego i jak moge ukończyć tą przygode.

Polubienia: 5

Hey Sphinx - opisana sytuacja to błąd, na temat którego otrzymaliśmy już też zgłoszenia od innych graczy. Zajmujemy się zbadaniem sprawy po naszej stronie. Prosimy też o dodanie Twojego zgłoszenia na odpowiednim Forum, w celu lepszego monitorowania błędu oraz jego potencjalnego zasięgu:

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

naprawcie proszę bo chce rewers kart a nie działa dalej :confused:

2 polubienia

Mam ten sam problem. Minął miesiąc, wleciała aktualizacja, a problem wciąż występuje.

1 polubienie

jak napisał przedmówca

1 polubienie

U mnie to samo ukończone 4/5 a wszyscy pokonani

1 polubienie

09.03.2021 nadal występuje błąd

1 polubienie

09.03.2021
Bład nadal występuje.

1 polubienie

Niestety, u mnie występuje taki sam problem.

Temat można chyba już zamknąć/usunąć ponieważ błąd został naprawiony, a przynajmniej u mniej. Aczkolwiek istnieje podobny w księdze najemników. Przeszedłem wszystkie misje Rokarą jest ta korona że zaliczone, ale osiągnięcia mi nie zaliczyło…