Problem ze startem gry

Witam,
Otóż mój problem polega na tym, że gra zatrzymuje się w momencie, w którym wyskakuje napis “Hearthstone” i nie chce isc dalej, nie mam pojęcia jak to naprawić…

2 polubienia

Podpinam się pod temat

Cześć!

Zanim przejdziecie te kroki, upewnijcie się proszę, że Hearthstone jest zamknięty na wszystkich innych urządzeniach.

Wcisnij klawisz Windows i R i wyszukaj :

%LOCALAPPDATA%

Usuń wszystkie foldery które nazywają się :

  • Battle.net
  • Blizzard
  • Blizzard Entertainment

Jeśli ich nie widzisz sprawdź opcje ukrytych folderów:

Dodatkowo można także sprawdzić pliki gry:

Witam,po ostatniej aktualizacji gry nie mogę uruchomić aplikacji na telefonie. Zgodnie z poradami na Waszej stronie zresetowałem pamięć cache ale niestety nic to nie dało. Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo grę i…nadal mam problem. Niby apka się uruchomiła, zapytała czy posiadam konto, wpisałem dane i…niestety nadal zawiesza się na ekranie głównym. Nie za bardzo już wiem co mam robić.
Na telefonie mam androida zaktualizowanego do najnowszej wersji.

(dla wersji mobilnej)
mam podobnie po najnowszej aktualizacji, pojawia się napis hearthstone chwile zwleka a potem mam tylko opcje by zgłosić problem/czekać/lub wyjsc do menu telefonu.

1 polubienie

mam dokładnie ten sam problem w wersji mobilnej (telefon samsung) ponownie zainstalizowałem aplikacje, wyczyściłem pamięć ram i użyłem funkcji czyszczenia pamięci, bez efektu. gra zatrzymuje się na ekranie startowym z napisem hearthstone

1 polubienie

Kiedy będzie działać na telefonie albo co zrobić

mam tak samo po najnowszej aktualizacji, pojawia się napis hearthstone chwile zwleka a potem mam informację że aplikacja nie odpowiada i mogę czekać lub ją zamknąć. Po wybraniu zamknij działa w tle i trzeba ręcznie wymusić zamknięcie. Gram tylko na telefonie, dzienne questy mi się palą…