Program hearthstone przestał działać

Witam, mam problem z grą, a mianowicie z jej uruchomieniem.
Zaraz po uruchomieniu, gdy mam ekran startowy tj. drzwi do karczmy, pojawia się alert o tym, ze gra Hearthstone przestał działać i szukane jest rozwiązanie. Po chwili otrzymuje komunikat. “Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System windows zaknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.”
Używałem systemu naprawczego od Blizzard i od windows lecz ani to ani to nie przyniosło żadnego skutku. Grę reinstalowałem również 2 razy i ponawiałem powyższą procedurę z narzędziami naprawczymi. Bardzo proszę o pomoc. Dodam tylko jeszcze, że sterowiki od karty mam zaktualizowane na najnowsze tak samo jak system. ( Windows 8.1 )

Cześć!

Sprawdź proszę wymagania sprzętowe Hearthstone.

Te błędy pojawiają się często gdy nie są spełnione albo są na granicy albo gdy sterowniki karty graficznej są nieaktualne.

Cześć :smiley: ,
Wymagania nie są żadną przeszkodą, gdyż grałem już kiedyś w Hearthsotne na tym sprzęcie bez najmniejszych problemów, posiadam Intel core I7, GeForce Nvidia 840m oraz 8 Gb pamięci ram. Możliwe, że przeszkodą jest format który robilem kiedyś, czy jest szansa ze brakuje mi jakiegoś współoprogramowania typu Direct ??