"Sklep Zamknięty " Laptop

Siemka!!
Posiadam grę na 3 urządzeniach
(Telefon, Komputer i Laptop)
Odkryłem ,że na laptopie jest sklep zamknięty i nie można robić zakupów.
Macie to samo ??

Mam na telefonie

Zgłaszane 2 razy ale oni to maja w dupie

Bo u mnie na pc i na telefon wszystko ok.
A na laptopie już nie

Zawsze gdy mam zamknięty sklep to wystarczy odczekać i się samo naprawia, bo to prawdopodobnie jakiś błąd z połączeniem.

Oczywiście rozumiem, że zawsze kiedy sklep jest zamknięty to nagle masz ochotę na ogromne zakupy? no co za pech, że akurat wtedy jest zamknięty.

Już na na laptopie próbowałem zalogować się ponownie nic z tego a chciałem zakupy zrobić to się stało gdy pobrałem inną aktualizacje tą dużą

No u mnie od dłuższego czasu jest z tym problem, a na telefonie normalnie działa i muszę się specjalnie przełączać na telefon, aby kupić wejściówki na arenę, bo jest tak to źle zrobione w tej grze.

mam ten sam problem ze sklepem

Problem z zamkniętym Sklepem w grze najczęściej oznacza jakiś rodzaj błędu z połączeniem na danym urządzeniu. Może np. na laptopie masz jakiegoś antywirusa lub inne podobne narzędzie, które modyfikuje Twoje połączenie i prowadzi do wystąpienia tej usterki. Możesz spróbować usunięcia lub czasowego wyłączenia tego typu programów.

Dodatkowe, ogólne wskazówki rozwiązania problemu z zamkniętym Sklepem można znaleźć tutaj.

Mam nadzieję, że to pomoże :slight_smile: Powodzenia!

1 polubienie

Zrobilem wszystko od zmiany jezyka reinstalacji gry odinstalowaniu antywirusa po kontakt z supportem wysylanie logow screnow zero pomocy i zero rozwiazanego problemu sklep zamkniety juz miesiac u mnie

1 polubienie

U mnie to samo. Zmiana języka, ustawień, reinstalacja, dodanie do wyjątków w antywirusie, odinstalowanie antywirusa, zgłoszenie na Pomoc … ciągle nic. Szkoda, że odbierają sobie możliwość zarobku. Jestem z Blizzardem od Diablo 1, zresztą widać po numerze ID. Wierny marce od tak dawna, ale widzę, że pikuje w dól w zatrważającym tempie. Szkoda … D4 za prawie 500!!! Ostatni zakup i ostatni zryw zaufania z mojej strony …

Nic nie pomaga. Pomoc raczej z tendencją do wysyłania “na drzewo” czyli do istniejących FAQów, które nic nie dają. Brak słów. Na dodatek zniknęły na PC zakładki klas postaci w “Moja kolekcja” co utrudnia przeglądanie kolekcji i składanie kart. Żenada to mało powiedziane …

[SIX BUGS SOLVED] Bugged menu, closed shop etc

Żenada to jest nie szukanie na forum a marudzenie, założenie tematu ok ale marudzić bez wkładu własnego to dosyć słabo, rozwiązań jest sporo bo większość jest napisane albo w przypiętych tematach przez blizzard lub w takich postach jak ten który tu linkuję a w którym dzielę się wiedzą którą uzyskałem bezpośrednio od GM’a oraz swoją własną.

Już pomagałem takiemu jednemu i nie chciał zrobić absolutnie niczego ze swoim komputerem a tylko marudził, mimo że dałem mu z 10 rozwiązań i 5 darmowe programy do optymalizacji i naprawy komputera.

Błąd jest po stronie użytkownika, jak grałem na systemie Win7 który nie widział formatu i czyszczenia dysku przez 10 lat to co chwilę miałem crashe, 3 dni się pobawiłem, format, itd itp. Teraz jest 0 błędów.

Co do crashów to HS jest wrażliwy na przeciążenia dysku czy ram-u, jak ktoś ma otwartą przeglądarkę, youtube itd. I jeszcze sobie skacze podczas gry między oknami a ma słabego kompa to masz crash gwarantowany.

1 polubienie

Bo niektórzy niestety tacy są: ej nie działa mi sklep. Komputer? a co to komputer? naprawcie sklep, bo nie działa mi sklep. Ja nie wiem co to znaczy, że komputer?

1 polubienie

Dzięki za podlinkowane wskazówki!

Generalnie większość tego typu problemów najczęściej leży po stronie użytkownika - zdarzają się sytuacje, w których Sklep faktycznie zamknięty jest po stronie konta (np. przez nieudane zamówienie mobilne, które utknęło w pętli przetwarzania). Ale w takiej sytuacji, Sklep zamknięty będzie na absolutnie każdej platformie, na jaką się zalogujemy. Jeżeli działa na telefonie, ale np. na PC już nie - najpewniej jest to usterka lokalna.

Niemniej jednak, zawsze możemy to potwierdzić z naszej strony nieco dokładniej. Jeżeli absolutnie żadne wskazówki z Forum nie pomagają, a Sklep dalej jest wszędzie zamknięty - prosimy o bezpośredni kontakt z nami z konta, na którym występuje problem. Sprawdzimy to wtedy w naszym systemie, a w razie potrzeby sami zalogujemy się do konta z różnych sieci i urządzeń aby sprawdzić, jak to dokładnie działa po naszej stronie :slight_smile: