Starcia po nerfach

Hunter
Mag
Shaman
Warlock

Kogo byście wybrali?

Hunter na agoniach oberwał po nerfie okrzyków - jego główną taktyka była karta która na okrzyku aktywowała kilka razy agonie stronników na polu
Czyli 3 tura i cała planszą zapełniona nerubianami 4/4

Deck był oparty na tym aby jak najszybciej dobrać zagrać i wtasować znowu do talii tą kartę, jednak po nerfach boję się że dostane jakieś nieprzydatne skarby i skończę grę 3/3

Mag na queście jest useless po nerfie skarbu który niszczył stronników ale w zamian dawał Spell dmg +2 i koszt zaklęć -1

Ten skarb był prakrycznie jedyna możliwością zrobienia 12 zwycięstw na magura

Shaman na elementach i Warlock na duszach też mocno oberwali po nerfach okrzyków

Dlatego pytanie która klasa byście teraz zagrali i jakiś deckiem?

Starcia to tryb dla graczy wild i mam go w 4 literach…

Priest na strzelaniu tez dostal, tej typiary 1/3 nie mozna na start miec. Warlock na demonach/odlamkach/splugawieniu? Quest hunter? Hp mage?

No właśnie nikt o tym nie wspomniał, wczoraj zrobiłem sobie deck do priesta i dopiero wtedy się dowiedziałem że typiara jest zablokowana

Na dodatek po nerfach miałem skarby do wyboru " Podwójne legendy “, " Stronnicy kosztujący 5 lub więcej kosztują 5” i jeszcze jakiś inny crap który w ogólne nie nadawał się do mojego deck opartego na samych zaklęciach

Niby jest dla graczy wild ale też nie jest. 15 kart bazowych możesz mieć ze standardu a potem rozbudowywać deck o wild.

Tylko że zaczynając bez wild mam 0,1% szansy na 12 zwycięstw.

A tak swoją drogą, Ty grasz za kasę w Starcia? ja gram wyłącznie w darmowy tryb. Trochę szkoda, że jest tylko jedna plansza.

Fajnie by było jakby w darmowym trybie dali jakieś uklepane treningowe pobojowisko (gdzie Uczeń z wymiany też by miał jakąś jedną specjalność). A w grze za golda bogata ogrodzona murem arena. Niby tak mało a jaka frajda. Chociaż dobrze, że zrobili “zegar” za zwycięstwa w płatnym trybie.

1 polubienie

Tylko w płatne :slight_smile:

Kiedyś grałem tylko areny, ale gdy wprowadzili starcia to uznałem że są ciekawsze i się przerzuciłem :slight_smile:

Rankingi gram tylko aby zrobić zadanie cotygodniowe i aby wbić diament 10

2 polubienia