Stare ekspancje takie jak były dawniej

Czy kiedykolwiek powstanie tryb jak “classic hearthstone” ze starszymi ekspancjami na przykład un’goro, aby rozgrywka wyglądała tak samo jak kilka lat wstecz?

Według mnie tryb dzicz ma zdecydowanie za dużą ilość kart (ponad 3000!!!) przez co jest zbyt tłoczno, ciężko śledzić metę oraz kilka decków zdecydowanie wyróżnia się swoją mocą
(niektóre decki mają ponad 70% winrate).

Można zminimalizować ilość kart poprzez rotacje ekspancji co jakiś czas tak jak to było kiedyś np: przez następne 3miesiące w dziczy będą dostępne tylko un’goro oraz 3 poprzednie ekspancje + karty standardowe. Można także stworzyć rotację w której jest dostępna tylko pula kart z na przykład roku mamuta.

Jako gracz waszej karcianki praktycznie od bety nie interesuje mnie obecny stan hearthstone i nie grałem już przez grubo ponad rok, ale taka zmiana na pewno zwróciłaby moją uwagę zarówno jak i wielu innych “weteranów”.

Pozdrawiam, Kicus

Ja bym poszedł o krok dalej i po prostu zrobił “Naxx Out” na zawsze :wink: czyli trzy pierwsze dodatki wylatują z gry. Czyli taki wild byłby co roku uboższy o najstarsze dodatki. Oczywiście karty nadal byłyby dostępne, ale nie do gry w standardzie lub wildzie.

Czyli przepraszam, gdzie byłyby dostępne?? Dzicz ma być zbiorem WSZYSTKICH kart jakie kiedykolwiek do tej gry zostały dodane. Koniec i kropka! Na tym polega ten tryb i tak ma zostać. To pełna wersja gry, HaeSem zwanej!

4 polubienia

Ja i tak nie gram Wilda i pyłuję tamtejsze karty. Uważam podobnie do Ciebie, że dzik jest dzika i taka ma być. Jednak jeśli mieliby już coś zmieniać (choć nie będą) to myślę, że w ten sposób.

To bezsensu przecież jest tryb klasyczny ,które obejmuje karty tylko w formacie klasycznym.
Ja bym zostawił tak jest .
Dziczy obejmują wszystkie karty od najstarszego do najnowszego.

Prawdopodobnie z czasem w trybie klasycznym będą dostępne też alternatywne mety - z 3 rozszerzenia każdego roku.

2 polubienia

Radzę nie pyłować jeśli chcesz kiedyś pograć w starcia :slight_smile:

1 polubienie

Podsumowując… w ogóle nie grasz dziczy, ale wypowiedzieć się oczywiście musisz? Dodatkowo przyznajesz rację dwóm przeciwstawnym poglądom… ja p… :man_facepalming:

Takich ekspertów nam potrzeba!

1 polubienie

Weź wyluzuj majtki chłopie. Co Ty taki nabuzowany jesteś. Spokojnie. Się ciśnieniujesz jakby coś złego się działo w Twoim życiu.

Witam.
Istnieje taka możliwość - znalazłem taką informację:
“If players want them to release Curse of Naxxramas to re-experience that meta, Dean is down for it.”
Pozdrawiam.