Ta gra jest totalnie

Wystarczy że przegra się z jakąś klasą a następne kilka meczy dostaje się tego samego przeciwnika a co najlepsze tego samego przeciwnika z tym samym loginem trafiłem 3 razy i gość dostaje karty pod manę a dla mnie same 5 i 6 turowe dropy, balans gry - 500 pomysły na zepsucie gry + 1000 brawo tak dalej. Pozdro dla wszystkich zaangażowanych w produkcję tej gry

2 polubienia

A pakiety Kolega kupuje? A ile Kolega wydał na tę grę, że chciałby wygrywać? Spokoju życzę. Pozdrawiam.

Ja tak miałem tylko raz, a w zasadzie dwa razy… Raz trafiłem tego samego gościa pod rząd, a raz właśnie 3x pod rząd na wysokiej randze po północy…

Ciekawe czy kolega wydaje tyle kasy co ja bo oprócz nic nie znaczącego golda na pakiety zawsze kupuje przedpremierowo z portretami złotymi legendami itp. plus to co w sezonie, właśnie jak nie wydałbym nic gotówy to rozumie paytowin po prostu żenada i tyle

Znam ten ból, też raz trafiłem na tego samego gościa trzy razy pod rząd. Tele, że o ile dobrze pamietam ja te trzy mecze wygrałem…

2 polubienia

Ja trafiłem kiedyś 4x na tego samego i 4 razy przewalił gierkę, nawet sobie nie wyobrażam jaki musiał być wnerwiony potem xD

Herston bywa taki irytujacy gram w to juz parę lat teraz probuje wymaksować wiedźmi las, czasokrętką no ale bez przesady od kilku dni no nie moge tego przejśc probuje wszystkich mozliwych kombinacji i nic jak juz jestem prawie przy lasćie to trafie na jakiegoś dupka co ma 3 albo i wiecej takich samych kart co zapelnia stol poległymi jednostkami z agonią, bez przesady 3 razy to samo i takie hardkorowe? nas uczą że w talii mogą być 2 taki same i niech te zasady obowiązują obie strony, człowiek spedza tyle czasu by w jakis głupi sposob zginąć :confused: albo coś co powinno zadziałac nie zadziała jak powinno i już człowiek dostanie po twarzy… naprawde czasem idzie zwariować… ide dalej to męczyć bo zwariuje ;]

Należało wyrzucić trochę żali i od razu pyknęło ;] Wrócę tu jak ze zlagatą będę się męczył ;] pozdro ;]

Ma chity pewnie i tyle

Kolejne zmagania w “rozróbie rastakana” i kolejne odkrycie “Wspaniałej” karty, “Wściekły zaurzyliszek” Trucizna, Agonia zadaj 1 pkt obrażeń wszystkim stronnikom, idealne wyczyszczenie stołu, naprawdę! jednak wolał bym opis agonia: zabija wszystkich stronników. Potraktowałem to jak zwykły obszarowy atak i wyczyściłem sobie niechcący cały stół przez co też całe wyzwanie poszło w diabły a pomyśleć że to już była koncówka 7 z 8 bossów :confused: i od nowa wszystko… ehh kocham te niespodzianki