Tablet do Hsssa

Siema jak w temacie jaki tablet do hsa w przedziale 800-1500
Gra w ogole ktoś z was na tablecie?
Jak wyglada kwestia optymalizacji

Dołóż 2-3 stówki i bierz najnowszego Ipada lub tego z generacji poprzedniej trochę taniej. Kurde to jest inwestycja na lata. Sam mam Ipada 2 z 2011 roku i działa do tej pory pomimo wieku. W 2017 zaczęło mi craszować HSa i w 2018 się przesiadłem na nową wersję i chodzi wszystko płynnie :slight_smile:

Popieram kolegę. Gram na iPhonie i działa zdecydowanie płynniej niż na tabletach Samsung Galaxy Tab.

Kupiłem używanego tableta android Nexus 7 i działa w miarę dobrze za 400
Ale jeśli chcesz wymachiwać kartami jak z karabinu to animacje cię zabiją :grin:

A coś poza IOS szczerze mówiąc nie jestem przekonany do apple

Coś z procesorem 1,5 GHz i 2 GB RAM. Umiesz korzystać z internetu to na pewno coś sobie znajdziesz :wink:

1 polubienie

Akurat się z tym nie zgodzę… By w miarę przyjemnie grać w HSa na tablecie trzeba szukać czegoś z 3GB ramu i minimum 32GB pamięci w budowanej… Ogólnie nie polecam tabletów z Androidem do HSa patrząc po znajomych… Częste przypadki znikania gry ze sklepu Google (telefon niezgodny z urządzenie), co mnie również spotkalo na telefobie, bo korzystam z MI9 oraz nieprawidłowo wyświetlana gra. Też nie byłem przekonany szczególnie, że od zawsze korzystam z Androida po przesiadce z Windows Mobile, ale uważam, że iPady się bardzo dobrze sprawdzają :slight_smile: Chyba, że chcesz sobie poszukać tableta z Windowsem co też nie wydaje się głupie, ale tutaj już się w ogóle nie orientuję, pomimo że Narzeczona gra na jakimś Asusie Txxxx i nawet fajnie to chodzi :slight_smile:

Podane wymagania techniczne pochodzą z zalecanych przez Blizzarda parametrów.

Gra jest dużo lepiej zoptymalizowana i w ogóle nie ma przycinek na iPadach, ja gram na 13 calowym ipadzie pro i sobie chwalę.

Do tego proporcji 4:3 znacznie przyjemniej się używa w pełni dotykowych sprzętach

Wiem, ale nijak się one mają do rzeczywistości, bo wszystko zależy od konkretnego modelu… 1,5 roku temu przez chwilę używałem HTC One E9s jako zastępczy telefon i HS na nim był praktycznie niegrywalny… Oczywiście gra się włączała, wchodziło do partii, ale jak przychodziło do zagrywania kart to już potrafiło ją zawiesić/wywalić… To samo z przeglądaniem kolekcji kart…