Ten, który nie ma życia

Osiągnięcie związane z Mieczem Tysiąca Prawd

Aby zaliczyć osiągnięcie musisz zabić przeciwnika tym mieczem, problem w tym że oponent po pierwszym uderzeniu (miecz ma staty 15/3) poddaje się. Raczej będzie ciężko je wykonać nie przez to że ty nie dasz rady zabić tych 7 dzików tylko przez to że gracze zaraz walą FF.

Liczę na jakąś poprawę typu wyposaż się w ten Miecz. Albo na życzliwego oponenta :joy: :joy:

U mnie jest jakiś błąd z kolekcją. Na osiągnięciach pokazuje, że brakuje mi jednej legendarnej neutralnej karty podczas gdy mam dosłownie wszystko. Sprawdzałem wiele razy :thinking: którejś legendy nie widzi. Przez to nie mogę mieć diamentowego Antybiskupa Benedykta. Mam nadzieję, że to połatają.

Odebrałeś Lady Prestor ze ścieżki nagród?

Tak. Odebrane. W ogóle mnie dziwi Varian, bo można ją spyłować za cały koszt i ma czerwony napis, że karta została zmodyfikowana i dostaje się pełen pył. Może z tą legendą mają problem.

Włączam dzisiaj rano grę i osiągnięcia za kolekcję zrobione. Widać mieli jakiegoś laga, ale kolejna diamentowa karta wpadła do kolekcji :heart_eyes:

3 polubienia

Przed momentem trafiłem na życzliwego oponenta grając w Starcia, który czekał aż go tym mieczem zabiję i oddał na to nawet dwie tury :slight_smile:

Ja mam jakieś szczęście do życzliwych graczy, bo już jakiś czas temu dziękowałem graczowi za zrobienie osiągnięcia za zginięcie z ręki Wkurzotrona :slight_smile:

1 polubienie

Szczęściaż ja do tej pory meczę ten deck i jak tylko uderzę raz tym mieczem leci instant ff :triumph::triumph:

2 polubienia