To forum umiera

Dzisiaj był patch nerfiacy kilka kart i nie pojawił się żaden post…

1 polubienie

Jest na zagranicznych forach a także Heartpwn

Jak zwykle “blyszczysz” swoim IQ…
Wiem że jest na zagranicznych forach bo tam się o tym dowiedziałem.
Mój post jest o tym że TO forum umiera…

1 polubienie

Pewnie stwierdzili że tutaj wszyscy ciągle narzekają, więc poszli wrzucić newsy tam gdzie nie ma marud. :v

1 polubienie

To forum umarło chyba z 3 lata temu.

1 polubienie

Super merytoryczna odpowiedź od pracownika bugzarda potwierdza moją tezę…

2 polubienia

Jak dla mnie forum jest jeszcze żywe.
My mówimy o polski forum?
Bo na zagranicznym jest więccej aktywności niż na polskim a jedynie co Blizzard osiągnąl to umieranie na Facebooku i mi się wydaje,że my na polskim informacje dostajemy trochę z opóżnieniem. Bo najpierw Blizzard informuje za graniczne a potem polskie .
A swoją drogą słyszałem,że Bllizard masowo zwalnia pracowników i to też wpływa na to,że nie dostajemy informacji

Jak zaczynałem grać to nie nadążałem czytać wiadomości Tu.
Teraz nie wiem czy ludzie przestali grać czy poszli pisać gdzieś indziej.

1 polubienie

Ja myślę,że fala zwolnień Blizzarda od informacji

No fakt, brak info o nerfach to żenada w uj…

1 polubienie

Fakt ja kiedyś też pisałem więcej ostatnio rzadko, czytam też mniej bo i mniej treści hmm jakoś samo wyszło nie znam powodu. W HS dalej gram jak wcześniej. Ale forum faktycznie wyludnione jakby ostatnimi czasy…

No to już Cię poprawiam: pracownikiem Blizzarda nie jestem. No a odrobina humoru nikomu nie zaszkodzi. :wink:

Awikuna nie przegadasz. To jest mędrzec świata, sama prawda za którą każdy powinien dążyć. Jeśli nie wyznajesz tej prawdy i nie zgadzasz się z jego głosem, jesteś debilem.

1 polubienie

Teraz to trochę przesadziłeś. Jestem zawsze otwarty na merytoryczną dyskusję ale ostatnio hs schodzi na psy. Portrety, rewersy niewytwarzalne i niepylowalne karty oraz nadmiar kart generujących losowe efekty tylko psują hs dla graczy takich jak ja, którzy zaczynając gre w hs byli przekonani że to strategiczna gra karciana…

Poszli czytać gdzie indziej, ale też i zainteresowanie sporo mniejsze… Nie ma co ukrywać ale ta górka zaintersowania planszówkami, bitewniakami, RPGami i kartami, która wystrzeliła w latach 2012-2015 obecnie mocno zmalała…

2 polubienia

Ano graczy potrafi dopaść przesyt gatunkiem. Ja po zagraniu w jakieś 50 różnych karcianek już niezbyt chętnie sięgam po kolejne. To normalne że ludzie się z czasem wyłamują. Chociaż patrząc na wymierające konkurencyjne tytuły trzeba przyznać że Hearthstone radzi sobie wyśmienicie.

Przypuszczam że najwierniejsi fani tacy jak Awikun będą jeszcze nam towarzyszyć przez jakieś 10 lat. No ale po forum nie będzie tego widać, bo ludzi jednak ciągnie do miejsc w których społeczność stara się dać od siebie jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Tutaj było stosunkowo mało takich osób.

1 polubienie

Jak już pisałem jedyne co mnie trzyma w HS to że mam ponad 25 tysięcy złota i 80 tysięcy pyłu. Jednak mam 100% pewności że bugzard to banda oszustów którzy preferują graczy płacących im kasę. Wcześniej wielokrotnie wbijalem legendę a teraz mam problem z wbiciem diamentu. Gdy gram jakąś Reno talią to w ponad 70% gier trafiam na rycerza śmierci na plagach i przypadkiem nie dobieram steamcleanera ani ETC…

ja mam wrażenie, że ludzie po prostu poprzenosili się na discorda, może by założyć serwer dla sekcji polskiego forum

Jestem stosunkowo nowym graczem i powiem tak: ta gra jest TYLKO dla weteranów, którzy mają mnóstwo kart i zasobów ALBO dla osób, które “płacą” blizzardowi (tj. kupują pakiety).

Ja nie wydałem ani złotówki i w dziczy nie mam czego szukać, w przelatance nie mam czego szukać a nawet w standardzie jestem obijany kartami, które czasami pierwszy raz na oczy widzę. Zwyczajnie odechciewa się grać.

Bez dopływu nowych graczy zacznie się schyłek HS a właściwie chyba już się zaczął.

1 polubienie

Forum umiera… bo mnie już to nie ma!