Twitch Drops nie działa

Witam!

Jak zawsze, tak i tym razem oglądam turniej Hearthstone na oficjalnym kanale, za pośrednictwem platformy Twitch.

Do tej pory zawsze ostrzymywałem pakiety w ramach Twitch Drops.
Jednak tym razem pakietów nie dostałem.

Dodam, że spełniłem wszystkie kryteria:

  • Prawidłowo połączyłem moje konto Twitch z właściwym kontem Hearthstone w odpowiednim regionie (jak nadmieniłem - do tej pory nie było z tym problemów);
  • Oglądałem transmisję ponad 6 godzin łącznie (na oficjalnym kanale);
  • Moje konto Hearthstone wyświetla się po wejściu w Ustawienia (Twitch), jako powiązane i aktywne.

Czy mogę liczyć na pomoc w wyjaśnieniu problemu?
A może jest to sprawa do pomocy technicznej platformy Twitch?

Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

1 polubienie

Mam ten samproblem, oglądałem ponad 10 godzin i ani jednego pakietu nie dostałem.

Skontaktowałem się z działem wsparcia Twitch. Niestety, również bez odpowiedzi.

Na zagranicznych forach można przeczytać, że przypadki nieprzyznania pakietów nie były odosobnione.

Milczenie obu firm oznacza, że albo pracują nad rozwiązaniem problemu, albo pracują nad zniechęceniem ludzi do oglądania (i tak już średnio pasjonujących) rozgrywek :-1:

Witam.
Podobne problemy zdarzały się już w innych grach np. Overwatch. Niestety rekompensaty z tego powodu nie było.
Ważne aby przeglądarka nie posiadała adblocka. Ktoś gdzieś jeszcze napisał, że problemem może być również korzystanie z VPN’a.

Polecam przeglądarkę Chrome. Nie ma problemów z dropem na twitchu :slight_smile:

Szczerze mówiąc po 3/4 latach mam taki sam problem nie dostałem żadnego dropu od oglądanie streamów blizzarda. Coś jakby miał zepsute konto twitcha i nie wiem jak to naprawić odłączenie i podłączenie konta nic nie dajemy nawet nie mogę zweryfikować konta numerem telefonu swoim.