Ustawka Battlegrounds

Szukam graczy do wspólnego grania. Wymagany mikrofon i MMR 6k minimum. Zainteresowanych proszę o dodanie.

btag- Pogryziony#2579
discord - Pogryziony#8682

Dopiero się uczę mmr 3k. Szukam kogoś do gry, brak wymagań.
KrólPodwórza#2840

Ustawka to tryb dla debili uwielbiających RNG.

1 polubienie

dla mnie i części tego forum Ty i Shang to takie forumowe deby, każdy ma inną definicje debila. Dla was są to osoby lubiące rng, dla mnie typy zaśmiecające forum swoimi durnymi postami.

1 polubienie

Hej. Wysłałem zaproszenie na Discorda. Nawet nie wiedziałem, że da się sprawdzić MMR w HS, więc nie wiem jaki mam, ale Ustawke gram od dawna i ogarniam. Jak ok to przyjmij

4k mmr zapraszam chętnych do duosków KrólPodwórza#2840

Debilem to jesteś ty…
Ustawka to 10% skilla i 90% RNG .
Płacenie kasy za dostęp do 4 bohaterów potwierdza tylko twoją głupotę. Nagrody powalają…
Portrety potrzebne jak k… dziecko i emotki by wszystkim pokazywać że jesteś kretynem. …

1 polubienie

Ustawka to tryb dla kretynów.
Ma chory system pancerzowania im większy pancerz tym trudniej zabić przeciwnika zarówno solo jak i w duetach.
Mam wyzwanie dla was.
100 punktów pancerza przy 1hp w ustawce

Już wam mówiłem tłumaczyłem

Dla mnie najlepiej gra się w ustawkę bez systemu pancerzowania jak chcę zginąć to wystarczy tylko stronnik co da ten pancerz XD.
Bugzard tylko łapę wyciąga po realną kasę bo musi zgadzać a co robi z naszą kasą? Jeździ drogimi furami do siedziby albo kupuje drogie pałace dla arabskich szejków :rofl:

i kolejny durny post który mnie tylko uświadamia o twoje tępocie, możemy się tak przepychać w nieskończoność. Dla mnie Ty jesteś debilem, dla Ciebie ja więc może zakończmy tą rozmowę.

a co do Ciebie, to większość tu wie że jesteś takim forumowym błaznem. Nie umiesz pisać po polsku, nie umiesz czytać ze zrozumieniem i zapewne nie umiesz grać w hsa. Twoich postów nie bierze się na poważnie więc kto tu jest kretynem?

A może spróbował byś odpowiedzieć merytorycznie???
Grasz w ustawkę dla emotek? dla portretów??? Płacisz za 4 bohaterów bo masz za dużo kasy??? Wydaje ci się że twój skill i IQ decydują o wynikach a nie RNG???

1 polubienie

Zamilcz gram w hs jak jeszcze ustwek nie było w planach bugzarda

Ale wy macie problem z ustawkami.
Ja nie gram w ustawki wole siedziecieć w dziczy gdzie walki są proste szybkie.
w ustawkach gra 8 graczy jak 4 wyjdzie to nie jest ustawka.
Tak samo jak do napadu na bank potrzeba 4 a jeden wyjdzie to wszystko od nowa.
Ustawka jest kretynów którzy płacą realną kase bugzarowi a za nasze pieniądze wożą się drogimi furami typu lamgroginni albo kupują drogie pałace dla arabskich szejków w Kuwejcie czy w Katarze :rofl:

Zamiast zlikwidować najemników to wywali starcia i za co bugzard im płaci?

Oczywiście mogę odpowiedzieć Ci merytorycznie jak zadajesz normalne, kulturalne pytania bez obrażania ludzi.

  1. Grasz w ustawkę dla emotek? dla portretów???
    Nie w ustawce nie zwracam na nie uwagi, w zwykłym trybie kupiłem kilka portretów jeśli mi się podobały. Gram już kilka ładnych lat i chciałem mieć jakąś odmianę.
  2. Płacisz za 4 bohaterów bo masz za dużo kasy???
    Różni ludzie wydają pieniądze na różne rzeczy i nie jestem jakiś bogaty ale wydanie 15 euro raz na 3 miesiące nie jest dla mnie jakimś problemem, kupiłem chyba 2x battle passa.
  3. Wydaje ci się że twój skill i IQ decydują o wynikach a nie RNG???
    Dopiero się uczę grać w ustawki więc raczej ze skillem tak średnio. Co złego jest w RNG? Niektórzy to lubią. O to chodzi w autobattlerach. Jeśli uważasz że skill i IQ nie decydują o wynikach tylko RNG to dlaczego nie jestem mistrzem w ustawkach? Oczywiście RNG ma tu spory wpływ ale Ci lepsi gracze obniżają RNG swoimi zagraniami (skilem).
3 polubienia

i znowu kto tu jest kretynem? Przeczytaj co napisałeś i się zastanów nad sobą.

“Zamilcz gram w hs jak jeszcze ustwek nie było w planach bugzarda”
to nie musi oznaczać że jesteś dobrym graczem.

“w ustawkach gra 8 graczy jak 4 wyjdzie to nie jest ustawka.”
na w miare ogarniętym poziomie ludzie nie wychodzą. Wychodzą tylko na najniższym poziome gdzie albo wbijają xp albo robią achivki, jest jeszcze trzecia opcja są na Twoim poziomie.

Skoro wolisz siedzieć w ustawce i marnować cenny czas twój problem bo ustawka powinna trwać szybo a w praktyce jest dłużej przez chory system pancerza gdzie im większy panerzem tym trudniej i o to cała filofia nie długo bugzard wprowadzi heroiczną tryb.
To płać kretynom bugzarda a oni za twoje pieniędze postawią swoim ludzią limuzy i przepija na panieniki lekkich obyczajom .
Skończyłem z ustawką wolą łowcą demonów farmic XP w rankingach niż spać nad powalaną ustawką gdzie jak awikum mówi 90% RNG a 10 % skilli i co masz z ustawek?
Niczego nie warte emotki, portrety XDDDDD

Przepraszam bardzo, ten temat nie został otwarty abyście mogli swoje żale i frustrację wypisywać. Wątek powstał dla graczy którzy razem chcą grać duo. Proszę brać przykład z graczy którzy się wypowiadali na początku. Swoje żale, przemyślenia, myśli wrzucie do tematu gdzie kogokolwiek to interesuje, tu podajemy MMR nick discorda.

2 polubienia

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź.
Ja od kilku lat nie zapłaciłem bugzardowi ani grosza więc tym bardziej nie zapłacę za dodatkowych bohaterów w ustawce, gdzie wszystkie nagrody są dla mnie kompletnie bezużyteczne.
Gram głównie standard po każdej rotacji pyłuje wszystkie karty wypadające ze standardu i dzięki temu mam zawsze pełną kolekcję kart że standardu, kilkanaście tysięcy złota i kilkadziesiąt tysięcy pyłu.
Pozdrawiam :grinning: