Ustawka jest Ustawiona

Ktoś mi może powiedzieć o co chodzi ? Ostatnimi czasy zacząłem częściej grać w ten tryb, i mam coraz gorszych stronników i rozdania do wyboru, często nie mogę czegoś znaleźć a przeciwnicy mają “wszystko”

Ostatnie 6 gier -5x 6-7 miejsce i raz piąte bo nic nie idzie zrobić, gra z kolcozwierzami w których miałem klejnoty 28/2 i przegranie ze względu na kompletny brak hp to już patologia

Jestem ciśnięty od pierwszych tur i nie mogę nic zrobić ani zbudować kompozycji

A płacisz tysiące na grę, tak jak niektórzy? Zacznij płacić, to i rozdanka będą super i przeciwnicy odpowiedni. Zobaczysz, jak poprawi się Twoje “szczęście”.

Dokładnie tak…
Bugzard to banda oszustów i z każdym kolejnym dodatkiem wprowadza coraz więcej losowych kart by nagradzać płacących graczy. Ja nie płacę ani grosza i w deck trackerze widzę jak jestem za to karany. Gdy gram talią zbudowaną na Reno to w ponad 50% gier trafiam na rycerza śmierci na plagach…

Aktualnie nic nie płacę, wróciłem do tej gry tylko dlatego że kilka decków dawali i akurat wszedłem do gry xD

Nie wiem kto te zadania w ustawce wymyślił

A ja w ustawkę nie gram bo odkąd Blizzard wprowadził chory system pancerzowania.
Im więcej pancerza tym trudniej zbić bohatera

6 gier z rzędu 1-2 miejsce i teraz od dwóch gier nic nie mogę złożyć, w na poziomach 4-5 mogę rollować 10 golda czy ile tam mam i nic nie idzie znaleźć żadnego stronika konkretnego XDDD

Te zadania to jest patologia, głównie wygrywa ten kto znajdzie lepsze, jakby ustawka nie była już dostarczająco losowa

Tam jest inny też problem, niby pokazuje iż w grze są przykładowo mechy czy kolcozwierze to na niektórych poziomach ich ani do wyboru ani u żadnego z graczy nie widać.

3 polubienia

Dokładnie tak. Mi nigdy się nie udało zrobić trójki z Branna. Zawsze go zdobywałem w inny sposób, ale Branna jest tak mało, że jak jednego znajdziesz to jest święto a co dopiero trzech. A nie powinno tak być, bo to pionek jak każdy inny to dlaczego jest rzadszy?

Druga nieścisłość jest taka, że jedna synergia ssie kule a takie Bestie tną wszystko przez typka, który podwaja statystyki. Ludzie wychodzą z gry gdy widzą, że Bestie grają.

A zadania to sezonowe wydarzenie. Skoro nie grałeś to nie wiesz. Czasem są zadania, czasem towarzysze (czyli tacy mali pomocnicy. Każdy bohater ma własnego), czasem anomalie (na początku gry w Ustawce pojawia się losowy efekt. Ten sam dla każdego). Czary w Ustawce są od niedawna, ale to raczej już na stałe. Lada moment premierę będzie miała Ustawka Duo czyli grasz w Ustawkę w coopie z innym graczem.

Ja gram tak, że najpierw sprawdzam co gra i na tej zasadzie dobieram bohatera. Ale jeśli gra nie daje mi zupełnie tego co bym chciał to gram tym co mi ciągle podsyła. Mam ochotę i pomysł na demony, ale gra mi ciągle wrzuca murloki zamiast demonów, to biorę murloki. Generalnie każdy typ stronnika ma swojego kluczowego pionka na którym opiera się cała gra. Jeśli ten pionek pojawi mi się w propozycjach zazwyczaj w to idę by nie szukać na siłę i na upartego synergii, która mi zupełnie nie podchodzi i nie wypada.

Zadania mi akurat bardzo pomagają. Jak widzę nagrodę dla kolcozwierzy to gram kolcozwierzami. Zadania to najczęściej drogowskaz czym mógłbyś grać, jaka nagroda będzie najlepsza dla Twojej strategii.

Granie w ustawkę to strata czasu…
Nagrody są do d…
Portrety i emotki są g… warte.

Trudno powiedzieć co jest stratą czasu a co nie. Ostatnio ograłem na konsoli Alan Wake 2 i nie miałem z tego żadnych nagród. Gry są dla rozrywki a nie żeby coś dostać w prezencie. W Ustawkę gram dla zabawy. Z ciekawości co mnie tym razem spotka i jak będzie wyglądała następna gra.

1 polubienie

Fajnie by było gdyby za wysoki MMR można by było dostać dostęp do 4 bohatera, bo w tej chwili jest to P2W.

1 polubienie

Dla mnie ustawka to marnowanie cennego czasu.
Im wyższy pancerz tym trudnej zbić przeciwknika to bardziej zniechęca graczy taki jeden mecz w ustawce może trwać kilka godzin aż się boję wiedzieć co Bugzard zepsuje gdy wejdzie nowy format ustawek czyli walki w duetach to co jeszcze więcej użerania się z chorym system pancerzowania!!!
Dla mnie ustawka była najlepszym trybem bez systemu pancerzowania ale jeśli ktoś życzy sobie pancerz dla bohatera na Boga od tego są stronnicy którzy dadzą ten pancerz albo uzdrowią tego bohatera.

1 polubienie

Problem w tym że ja potrafię mieć dwa/trzy typy stronników i nie wiadomo co grać, bo nic konkretnego nie losuje tylko jakieś dziwne mixy z których trzeba składać kompozycję

Jak przekroczę 6000-6100 MMR to nagle przestaje normalnie losować

Ja dziś miałem sytuację że wybierając Etc odkryłem sobie dwukrotnie tego towarzysza co daje kopie zaklęć czarodziela jak pojawi się stronnik z czarodzielem w karczmie. Po kilku odswiezeniach dostałem tylko jedna nage w karczmie i brak tej nagi co zachowuje zaklęcia na sobie. Nie dało się nic ugrać, łatwe 8 kiejsce

1 polubienie