Ustawka rozłączanie z gry

Witam mam prośbę napewno mnie jak i wielu innych czasami rozłacza w grze chodzi o ustawke nie może tak być w tym tygodniu chyba z 5 razy w dniu dziesiejszym dwa ze rozłącza mnie z gry i jak zaloguje sie znowu to juz mnie nie dołącza za darmo dzis straciłem 200 punktów odechciewa sie gry a w tygodniu to chyba z dodatkowo z 500.Prośba o zrobienie cos z tym.Nawet niech strace ture dwie ale nie ze odrazu soadam na ostatnie miejsce i nie mam możliwości gry. Pozdrawiam Bananek#2100.
Hello, I have a request, for sure me as well as many others, sometimes disconnects in the game, it’s about the set-up, it can’t be like that this week, probably 5 times today, two that disconnects me from the game and when I log in again, it doesn’t join me anymore for free, today I lost 200 points, I don’t want to play, and during the week it’s probably with an additional 500.Request to do something about it. I’ll even lose a turn of two, but I’m not going to be in last place right away and I don’t have the opportunity to play. Cheers Banana#2100