Ustawka to gówno

Kiedyś nawet przyjemne do zabicia czasu, dziś tylko wkurwia, zero logiki, zabijanie głównego moba od razu, robicie kurwe z logiki, niby od lewej do prawej ale nie, chuj, od razu leci w lewo i cały set idzie się jebać. Ha tfu na was

1 polubienie

Popieram cię nie gram w cholerną ustawkę bo Blizzard wprowadził chory system pancerzowania im większy pancerz tym trudnej zbić już wolę stronników co da pancerz niedługo Blizzard wymyśli jeszcze więcej pancerza a już mowa ustawce to kiedy premiera duelsów w ustawce?
Nie warto męczyć się z ustawką szkoda czasu.

szkoda czasu w ogóle na blizzarda i ich gówniane gry p2w

1 polubienie

Ustawka to tryb do kretynów…

To ja mam zupełnie odwrotnie niż Ty. Na przykład bestie i małpa, która podwaja statystyki. Wszystko leci jak po sznurku, według planu przeciwnika. Małpa oczywiście zupełnie niewidoczna, nic jej nie atakuje i ginie jako ostatnia a po drodze zero prowokacji, nic. Moi wszystko mu rozbijają, aktywują wszelkie możliwe agonie, wszystko według jego planu, ale jego małpy NIC nie zaatakuje. Lubię Ustawkę, ale nie wierzę w to, że w 95% przypadków kluczowe pionki są niewidoczne. Na bank jest tam coś grzebane.

Szkoda czasu na głupią ustawkę Bugzard testuje nasze nerwy
Aż boję się tęgo duelsu
Ustawka była świetna bez systemu pancerzowania a teraz dno i wodorosty

Tak, tak wszyscy to wiemy. Nie musisz tego pisać cały czas.

1 polubienie

o co chodzi z tym systemem?

Bo im większy pancerz tym trudniej zbić przeciwnika.
Na przykład
15-25
Blizzard zmusza nas byśmy najpierw ulepszyli stronników by mieć więcej punktów ataków już wolę bez tęgo systemu pancerzowania bo są stronnicy co bohaterowi da ten pancerz tak samo jest z uzdrawianianiem.
I to zajmuje większość czasu można w między czasie zrobić herbatę :rofl:
Dla mnie najlepsza ustawka była po premierze ustawki to wtedy wszystko było dobrze a teraz jak Bugzard wprowadził system pancerzowania to zamiast przyciągać graczy robi odwrotnie czyli zniechęca graczy.
Bugzard tylko łapę wyciąga hajst gdy zapłacisz realną kasę za te wszystkie rzeczy do hajst musi się zgadzać a na nasze Bugzard funduje jeszcze gorsze pomysły.
Teraz gdy Bugzard zlikwidują starcia to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębami bo Bugzard wyrzucił dla niektórych ulubiony tryb.

Obawiam się nowy system czyli duelsu będzie kiczem.

Pisałem Ci to już setki razy, ale z Tobą jak ze ścianą.

Pancerz Ci przeszkadza, bo dłużej zajmuje zabicie przeciwnika, ale chciałbyś pionki, które dają pancerz i uzdrawiają… sam sobie zaprzeczasz a nawet chcesz “gorzej” niż jest.

Pancerz został wprowadzony po to by każdy bohater miał równe szanse. Dla balansu. Niektórzy bohaterowie są gorsi i szybciej przegrywają, potrzebują więcej czasu na rozkręcenie się a inni nie. Pancerz a więc więcej energii wyrównuje szanse.

Ustawka ma być krótką grą i nie wyobrażam sobie pionków, które będą leczyły albo dawały pancerz. Tak można w nieskończoność. Przy dobrym combo ktoś może sobie zrobić 100 pancerza i wtedy według Ciebie jest ok? lepiej tak niż mieć na start 20 i tyle?

I wiem, że nic z tego nie zrozumiesz, bo któryś raz Ci to tłumaczę.

Jeśli sobie nie radzisz z czymś tak prostym jak pancerz to znaczy, że słabo grasz. Ja potrafię strzelić i za 30 w przeciwnika w twarz i co Ci z tego pancerza? Jak ktoś ma mocny stół to pancerz Cię nie obroni. Wesołych Świąt.

1 polubienie

Wole walczcyć w dziczy niż w tą chorą ustawkę
Ustawka ma już tyle lat ostani raz zagrałem jak nie było systemu pancerzu to zawsze byłem w top 4.
Wprowadzili system to byłem 8 i nie ważne jakiego bohatera wybieram tak samo jest gdy gra 8 graczy a 3 odejdzie a blizzard nie powinen wogóle dopuścić do meczu gdy jest mało liczba graczy
Tak samo jak zrobić napad w 4 a gdy jeden odejdzie a potrzeba 4
Ustawka jak Awikum mówi to dla ludzi co hajs realną płaci byle się zgadzało,
Wole grać w dziczy szybkie mecze a tam z 3 godziny siedzieć