Wieczne oczekiwanie w ustawce

Witam, no więc przechodząc do rzeczy sprawa wygląda tak, gdy wchodzę do gry i bezpośrednio na ustawkę jestem w stanie rozpocząć granie i do całkiem niedawna grałem wraz ze znajomymi codziennie, ale od jakiegoś czasu pojawia się błąd, gdy dodajemy się grupy, aby zagrać w ustawkę razem zawsze wyskakuje “Oczekiwanie”.

Co dziwne, mogę zagrać we wszystkie tryby samodzielnie każdy ze znajomych również, ale będąc w grupie zawsze wyskakuje “Oczekiwanie” i nie da się wspólnie zagrać. Każdy z nas resetował grę po kilka razy, różne osoby zakładały grupy, zapraszaliśmy w różnych kolejnościach aby sprawdzić z kim jest problem, jednakże zawsze gdy znajdują się chociaż dwie osoby w grupie nie możemy się zapisać.

Jeśli ma ktoś pojęcie lub pomocne zdanie lub dwa co mogłoby nam pomóc byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ na chwilę obecną nie bardzo wiemy co robić, spróbujemy wszyscy przeinstalować grę, ale jeśli nie dam znać w ciągu najbliższych godzin czy coś się zmieniło, znaczy to, że przeinstalowanie gry nie pomogło.

Pozdrawiam

Cześć!

Niestety jest to spowodowane błędem, który jest już naprawiany.

Spróbuj rozwiązania, które czasami pomaga, opisane jest w tym poście: