Witajcie na Festiwalu Spaczognia: Muzyka i ZEMSTA

Witajcie na Festiwalu Spaczognia: Muzyka i ZEMSTA

Podczas Festiwalu Spaczognia do Ustawki trafią Piraci i udostępniona zostanie przygoda fabularna: Przez płomienie spaczenia. Ale to nie wszystkie nowości!

Wyświetl cały artykuł

2 polubienia

Przygoda za darmo fajna sprawa i darmowy keal też, ale mogliście dać jakaś inna darmowa legendę która namieszałaby trochę w balansie (coś jak ten legendarny mech 2/3)

Kaela i tak każdy ma, więc balans zostanie bez zmian :frowning:

1 polubienie

Bugzard jest zbyt głupi by zrobić coś sensownego…,

1 polubienie

Ja bym powiedział, że jest po prostu chciwy. Po co dawać nową legendę, skoro można dać starą? A nową najwyżej wrzucą w super ekstra bundle, przy premierze “dodatku”…

1 polubienie

Najważniejszy jest skin do DH :partying_face:

2 polubienia

Jeszcze tylko damski skin dla warriora i można składać women team :stuck_out_tongue:

Nie, żebym się czepiał, ale w zapowiedzi mówią o takiej fajnej ulotce i ja serio ją chce sobie powiesić w fajnej ramce.

Przyczepie się do tego wydarzenia. Fajnie, że coś się dzieje, ale dla mnie event zaczyna się tak naprawdę za tydzień. Ustawka jest mi obojętna, a dla reszty graczy nie macie w tym tygodniu nic do zaoferowania. W zeszłym roku było fajne wydarzenia gdzie daliście buffy kartom i legendarnego mecha, który zaistniał w mecie. Teraz dostanę drugi raz Kaela, którego nawet nie spylę, bo się nie bedzie dało. Ogólnie trochę nudy stać was na więcej.

Polubienia: 5