Wydarzenia przedpremierowe oraz transmisje z tworzenia strategii do Morderstwa w twierdzy Nathria

Wydarzenia przedpremierowe oraz transmisje z tworzenia strategii do Morderstwa w twierdzy Nathria

Bądźcie z nami 21 lipca podczas pierwszych śledztw z nowego rozszerzenia do Hearthstone: Morderstwo w twierdzy Nathria!

Wyświetl cały artykuł

gówno a nie event

Nikt zdrowy na umyśle nie będzie oglądał jakichś pierdół przez 4h aby zdobyć aż 2 pakiety!

1 polubienie

Zdziwisz sie, 2 paczki piechota nie chodza

Wystarczy mieć otwarte okno w tle z wyciszonym dźwiękiem a możesz robić coś innego albo być AFK

2 polubienia

Czyli 29 lipca wjedzie patch ze wszystkimi kartami (sugeruje się przedpremierowym otwarciem pakietów jak ktoś chce). A co za tym idzie będzie można sobie wylosować te karty w Starciach :hugs: co do pakietów, cóż, to nadal 200 golda, a nawet 300, bo tam jeden pakiet można zdobyć podczas jakiejś audycji. Włączę sobie gdzieś to w tle, bo nie mam zamiaru oglądać bananowych chłopców grających w grę.

Ps. złoty książę Renatal będzie do odblokowania za kupienie nowej ścieżki nagród. Można to sobie przeczytać przy tworzeniu złotych kopii kart.

Jakie kanały trzeba oglądać dla dropa ?

Nie wiem jak tam mkr, ale u Thijs powinno być.

A tak trochę offtopowo: polecicie jakiś YTberów czy to polskich czy zagranicznych grających głównie rankedy ? Kiedyś oglądałem MKRa, ale jak ostatnio wszedłem na jakiś jego film to odechciało mi się oglądać. Tak to prowadzi niedbale, tak mu się nie chce tego robić, że widać to gołym okiem… Spadek jakości prowadzenia porównując do czasów Oldgodsów czy Gadżetonu (tam gdzie oglądałem) jest dramatyczny.

Jeśli chodzi o wbijanie rang i ogólnie umiejętności to w sumie Thijs, wrócił jeszcze Dekkster (reszta tak jakoś mnie irytuje lub rzadko coś wrzucają), oczywiście standard, a w dziczy i w sumie dla funu jest Roffle czy MartianBuu.

1 polubienie