Zamrożona karta na ręce

Hej.
Mianowicie, co kilkanaście, kilkadziesiąt gier występuję mi problem, że nie mogę zagrać danej karty z ręki.
Załóżmy, że dostane sapa, cofnięcie jednostki na rękę np nie wiem freezing trap i nie mogę zagrać danej karty.
Spytałem 2 osoby ze znajomych i nie mają takiego problemu.
Wiecie gdzie leży problem?
Dzięki.

Mam ten sam problem w przypadku gdy karta dostanie freezing trapa. Tylko że u mnie jest tak ZAWSZE a nie co kilka-kilkanaście gier.

Freezing Trap zwiększa koszt cofniętej na rękę karty - więc często faktycznie nie można jej zagrać po cofnięciu, bo po prostu nas na to nie stać.

Ale ciężko tu trochę gdybać bez konkretów - jakbyście dysponowali zapisem replayu gry albo chociaż screenshotem takiej sytuacji, to wtedy możemy przyjrzeć się sprawie bliżej! :slight_smile:

https://ibb.co/wyfhYCz
Mam ten sam problem. Mam 9 many, karta kosztuje 8 i tak nie mogę jej użyć.

Za KAŻDYM RAZEM kiedy mam freezing trapa nie mogę tej karty zagrać ponownie niezależnie od ilośći many. Mogę mieć kartę za 1 many, po freezing trapie o koszcie 3 many a na ręku wolne 10 pkt many a i tak nie mogę jej zagrać. Zrobiłem print screena z takiej sytuacji. Mogę podesłać lub gdzieś wrzucić.

Przed chwilą miałem wygraną grę, równy lithal, jak zwykle…
Kilka gierek, tak przegrałem, kilka właśnie przy tych sekretach na cofnięcie.
Problem, już dosyć długo trwa i kilka osób ma ten problem.
Proszę coś z tym zrobić. Niestety w tej wiadomości linku z powtórki nie mogę wysłać, bo brak takiej mechanicznej opcji.

https :// hsreplay .net/replay/ vDhFfPcNww6fQihpjpd3o2
Tutaj daje link
Skasujcie spację, bo inaczej nie można zamieścić.


Zrobiłem test za każdy raz nie mogę zagrać jednostki po freezing trapie. Pomaga alt + f4 i wejście do gry. Jednak, to nie jest fajne rozwiązanie… :frowning:
Wydaję mi się, że sporo osób ma ten problem.
Kilka lat temu też taki problem istniał, ale został rozwiązany.

1 polubienie

streamable(dot)com/clgdf1 ( w miejsce (dot) daj kropkę by zobaczyć błąd)
Kolejny błąd z tej serii

To co pokazujesz na tym materiale, to błąd wizualny. Gra graficznie pokazuje 8/10 kryształów many podświetlonych, ale przy liczbie masz 0/10, dlatego nie możesz zagrać żadnej karty.

Wczoraj oglądałem mecz na streamie, w rozgrywce znajomych. Stronnik za 1 many był cofnięty za pomocą sekretu łowcy i dał się zagrać potem za 3 many. Teraz się zastanawiam, jak to jest, że u niektórych ten błąd występuje, a u innych nie.

Sęk w tym że to był początek mojej tury…
ibb(dot)co/nLv8fKk (zdjęcie 1)
ibb(dot)co/cLhbZxb (zdjęcie 2)
Kolejny mecz przegrany z uwagi na to że nie mogłem użyć 2 kart cofniętych przez kartę sekret Łowcy. @morgavarzord to jest pilne! To exploit Łowcy!

Freezing Trap jest już sprawdzany i naprawiany.

Istnieje także sugerowane tymczasowe rozwiązanie, w tym niebieskim poście:

1 polubienie

Yenredyn dzięki za pomoc.
Dodam, że aby się z tym bugiem nie męczyć, to trzeba przesunąć kartę, jak na ustawce.