Zapisanie konta. android

Hej, czy wie ktos moze jak zapisac konto na telefonie z androidem? Bo chcialbym zmienic konto z 1 tel. Na 2 tel. Z gory dzieki za odpowiedz <3

Nijak. Wszystkie dane są przechowywane na serwerze. Instalujesz grę na drugim telefonie. Wpisujesz tego samego emaila, hasło i masz wszystko…

2 polubienia

bali dlaczego loguje się na telefonie przez odcisk i wyskakuje mi mail z koncowka gmail.pl którego nie ma i nie mogę nigdzie się na to zalogowac teraz cos się popiepszylo i wysylaja mi kod potwierdzający na tego meila gmail.pl i nie mogę na to wejść bo nie ma takiego melia … pomoc proszę

Człowieku, telefon generuje w swojej pamięci adresy, więc widocznie kiedyś musiałeś wpisać adres gmail.pl samemu.

Jeśli nie pamiętasz adresu skrzynki mail, z jakiego założyłeś konto, to nie pomożemy.

A suport nie może nic z tym zrobić ?? na sklepie play mam przelewy na 500 zl które przelewałem na to konto ale nie mogę dalej nic zrobić z tym …

To napisz do nich?..

Mi też się wydaje, że sam musiałeś przez przypadek podać końcówkę PL przy zakładaniu konta. Musisz napisać do Supportu to może przypiszą Ci konto na innego emaila :slight_smile: