Zbugowane Zadania codzienne

Witam,

Ktos ma taki sam problem ja, ktory polega na tym, ze pomimo spelnienia warunkow questa, ten dalej zalega w dzienniku zadan? Dziwne, bo premiera najemnikow byla 3 dni temu i od tamtej pory nie mialem zadnych klopotow z wykonywaniem zadan, wiec ciezko zrzucic cala wine na aktualizacje gry.

Jaki ten quest? Z Nozdormu?

Mi się zbugowało questa żeby użyć 20 razy mocy specjalnej grałem Jako DH wszystko było ok i coś się zbugowało zmieniłem na innego hero i zaliczyło.

Jeden z Nozdormu, drugi polega na zagraniu 20 stronników. Ani jeden ani drugi nawet nie drgnie.

EDIT: ba… nawet exp mi nie leci w sciezce nagrod.
EDIT2: Quest z Nozdormu jest zbugowany, ale jedynie na Każualu. Trzeba grac na rankingu, by wbijal sie progres.

Ogolnie pobugowany jest ten tryb.
Jezeli chodzi o same q to teraz mam buga na q dla Antonidasa i dmg z deszczu kul ognia.
Caly czas 0/95

Mi się zbugował Dh i to serio Zadanie “Dobierz 30 kart” gram jako DH i dobrałem chyba 12 i nie zaliczyło punktów PD również nie dostałem :triumph: Trzeba chyba czekać na patcha a którym Bllizard nas uprzedził w poście

Potwierdzam, u mnie też nie działają zadania w grze, pomimo wielu prób wykonania zadań - gra nie rejestruje nic i ciągle jest 0 wykonane w każdym zadaniu.

Obecnie mam 2 zadania codzienne do wykonania i nie mogę ich ukończyć

u mnie wszystko poprawnie dziala

u mnie też wszystko działa i nawet z Nozdoru poszło bez problemów

Small Indie Company nadal nie ogarnia swojej własnej produkcji…

Zadania w trybie rankingowym wydają się działać normalnie. Problem jest w trybie “Rozrywki”. Mam pewną hipotezę, ale nie mam ani chęci, ani czasu, na testowanie:

  1. Błąd niezaliczenia zadań dotyczy tylko meczy, w których chcielibyśmy wypełnić jednocześnie zadanie dzienne i tygodniowe np. Zagraj 10 murlkoków i zagraj 50 okrzyków bojowych.
  2. Jeśli wypełnimy tylko jedno z tych zadań w trybie Rozrywki, to gra zaliczy nam postęp np. 50 okrzyków bojowych.

Jak radzić sobie z tym błędem? Metody:

  1. Odinstalować Hearthstone - brak gry, brak błędów i dodatkowo brak nerwów. To jedyny pewny sposób, pozbycia się problemów z błędami tej produkcji.
  2. Robienie zadań na rankingach - to jest pewne rozwiązanie, choć utrudnia rozgrywkę, bo nie każdy będzie nagle grał np. murloki, psując sobie MMR.
  3. Wypełniać zadania pojedynczo na Rozrywce - niestety wada jest taka, że wydłuża to rozgrywkę.
  4. Czekać cierpliwie na kolejną aktualizację od Activision - naprawią ten błąd, a w jego miejsce wrzucą kilka kolejnych.
2 polubienia

Blizzard do jasnej ciasnej uprzedzał z błędami z zadaniami już przed premierą najemników

Poniżej znajduje się lista znanych błędów, które będą aktywne w wersji 21.4. Zajmiemy się nimi w kolejnych aktualizacjach.

"* Większość codziennych i cotygodniowych zadań nie jest kompatybilna z trybem Najemnicy. Obecnie jedyne wykonywalne w nim zadania są związane z wygraniem partii w dowolnym trybie i rozegraniem konkretnej liczby tur. Nadal można normalnie wykonywać zadania w innych trybach gry.

  • W Najemnikach obowiązuje zasada, zgodnie z którą Prowokacja blokuje Atak, chyba że cel Zdolności jest jasno określony (np. „Zaatakuj wroga z najniższym zdrowiem” lub „Zaatakuj najbardziej wysuniętego na lewo wroga”). Mimo to w momencie premiery dostępnych jest kilka zdolności, które nieprawidłowo ignorują Prowokację, choć w danej sytuacji nie powinny. Są to: Ogrzy Haratacz, Histeria, Zbiorowa histeria, Na śmierć i życie!, Ślepa furia 3 i Przyczajona bestia 1–5.
  • Błąd graficzny związany z najemnikiem Diablo: Gdy zdolność Apokalipsa, poziom 3 użyta jest w połączeniu z przedmiotem Magmowy róg, wyświetla się niewłaściwa wartość obrażeń. Zadawane są jednak prawidłowe obrażenia.
  • Błąd graficzny związany ze zdolnością Zwyciężą najsilniejsi, poziom 1: Nie wyświetla się Szybkość zdolności. Właściwa wartość wynosi 9.
  • Przedmiot Pazury mamy niedźwiedzicy dla Rexxara nie wzmacnia najemników zagranych przed Rexxarem lub na lewo od niego podczas fazy rozstawiania. Dzieje się tak dlatego, że efekty odczytywane są w kolejności zagrania, od lewej do prawej. Aby tymczasowo obejść ten problem, należy zagrać Rexxara przed Bestią (i na lewo od niej), którą gracz chce wzmocnić z jego pomocą.
  • Błąd graficzny, który powoduje, że wskaźnik dostępnego ulepszenia czasem pokazuje się już po tym, jak ulepszono zdolność lub przedmiot, nawet jeśli gracz nie ma już wystarczającej liczby monet do ulepszenia danego najemnika.
  • Błąd związany z wydajnością, który pojawia się przy grze w Najemników przed dłuższy czas (ok. 1,5–2 godz.). Prowadzi on do opóźnień oraz spadków wydajności, szczególnie na urządzeniach dysponujących mniejszą pamięcią RAM. Aby tymczasowo obejść ten problem, należy zrestartować klienta, jeśli błąd wystąpi.
  • Błąd graficzny, który powoduje, że niektóre opisy i wyskakujące komunikaty są ucięte na krawędzi ekranu na urządzeniach mobilnych.

Dziękujemy za waszą cierpliwość. Powodzenia, najemnicy!"

Nie bez powodu od kilku lat nazywam tą firmę bugzard…

1 polubienie

Chyba już wszystko jest ok :slight_smile: Dziś wykonałem komplet 6 zadań, wszystko w luźnych potyczkach i wszystko ładnie naliczało :slight_smile:

u mnie nie działa, gram paladynem i nadal mam 0/3 i zaklecia swiatłości 2/10 (w karczemnej te 2 udało sie zrobić). W tych walkach na luzie nic nie zalicza, ani wczoraj ani dzisiaj

Mam dokładnie to samo. Robie zadania, a gra ich nie zalicza, a bohater nie dostaje doświadczenia za rozgrywkę.
Czasem pomaga na to zresetowanie gry.
Dodatkowo przy każdym uruchomieniu Hearthstone’a moje “Osiągnięcia” mają 0 punktów,

1 polubienie

A gracie na PC czy telefonach? Bo wczoraj ogrywałem na fonie i wszystko działało, teraz siedzę na PC no i nic do przodu nie idzie :stuck_out_tongue:

Ja mam zdanie takie, że przez aferę w Acti-Blizz pozwalniali całą masę ludzi i nie ma osoby odpowiedzialnej za łatanie błędów. Nie ma kierownika. Tyle błędów co jest teraz, nawet podstawowych, to w historii Hearthstone jeszcze nie było. Tam nikt nad tym nie czuwa. Pracownicy sami z siebie coś załatają, ale nie ma osoby, która by to wszystko wzięła do kupy.

Dlatego ze swojej strony oferuję pomoc. Może nie w formie zarządzania zespołem, ale na początek jako tester. Maila tutaj swojego nie będę wklejał, bo zawiera on moje imię i nazwisko, ale na forum jest skrzynka do wiadomości + macie przecież moje konto. W razie czego proszę się odezwać. Spróbuję jakoś pomóc.

Aha i nie musicie mi płacić. Wystarczy co dodatek kod do megabundla czy zawartości, która może mi pomóc w wyłapywaniu błędów. Jestem gotowy słać raporty. W przyszłym miesiącu będę miał jeszcze więcej czasu.

3 polubienia

Zgadzam się z tobą a może byśmy założyli taki zbiorczy temat z bugami?
P.S
Właśnie wykonałem misje i chyba bug się skończył.

Miałem założony taki temat (pamiętasz ten gdzie dawałem screeny z gry), ale został usunięty. Nie mam żalu. To dla mnie znak, że ktoś to czytał, przyjął do wiadomości i temat usunął. Jeśli dzięki temu te błędy zostaną naprawione to będę się cieszył. Następnym razem mógłbym je pisać bezpośrednio dla Blizzarda a nie na forum publicznym. Nie ma problemu.

gram tylko na PC

dziwne bo wcześniej mi te pozostałe działały chociażby z Nozdromu, dopiero jak te walkach o nic zacząłem robić to nie chce